Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

takie małe zagadnienie techniczne ode mnie no więc lubie pstrykać sensowne fotki (moge się pochwalić żę pewne moje zdjęcie zajęło 3miejsce na najlepszą fotografie stycznia więc chyba aż takim cieniasem nie jestem) ale nie bardzo wiem co to są te szumy na zdjęciach i ja mam Kodaka c330 i w nim najdłuższy czas ekspozycji to 4s i tu mam pytanie bo im dłuższy czas naświetlania to jaśniejsze zdjęcie wychodzi w nocy ale jak przecież lampa ma swój określony zasięg? No i czy taki czas naświetlania na coś sie przyda?

pozdrawiam większość tych zdjęć jest cudnych oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak jak piszesz lampa ma mały zasięg i przy zdjęciach nocnych z większej odległości się nie sprawdza więc się jej po prostu nie używa. I właśnie po to ustawiasz długi czas naświetlania, a lampa nie ma tu nic do rzeczy. Z kolei szumy zależą od czułości ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc przynajmniej teraz to rozumiem fajne zdjęcia choć tych kaczekaj jakoś tak nie bardzo dobrze widać ja z mojej strony kontunując chwalenie sie to tu jest to moje zdjęcie (miejsce 3 ;] ) http://bikeboard.pl/index.php?d=dodatki&g=38&art=344

a jutro dowale jeszcze kilka dla mnie fajnych fotek do krytyki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...