Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Łoooł... Marix

W mieście Łodzi takie widoki to nie rzadkość. Nawet za miasto za bardzo nie trza sie ruszać. Pierwsze co mi się kojarzy jak je widzę to Olechów (takie blokowisko na wschodnim skraju miasta - ale do adm. granicy Łodzi będzie jeszcze z 5 kilo :P)

 

Ale spoko i tak ci wszyscy zazdrościmy okolicy w tkórej ty mieszkasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie Olechów, ale również w granicach miasta, okolice lotniska Lublinek, jakbym zrobił fotkę w drugą stronę to by było juz widać bloki na horyzoncie :P

 

Marix ja również przyłączę się do zazdrości mergoosa o miejsca gdzie ty możesz śmigać na co dzień :D .

A jak Ci się podobają widoczki to może jak pogoda dopisze w najbliższym czasie wybiorę się coś popstrykać do lasu do Łagiewnik (również w granicach administracyjnych Łodzi) albo do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, podobne klimaty tylko trochę bardziej pofałdowane, i jak uznam że coś warte "opublikowania" to wrzucę.

Wbrew pozorom Łódź to nie tylko bloki, fabryki i brud :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest az tak czego zazdrościć. Tu można tylko po górach popierniczać a z trasami dlugodystansowymi są problemy, lasów takich jak wy macie to nie ma, zadnych prawie sciezek rowerowych (pare tras normalnymi drogami tylko jest) jak już to raj jest w ustroniu wisła itd jeżdże tam w lecie).

 

a na dlugodystansowi to musze walić na północ ruchliwymi drogami no albo na wschód.

 

gdzie bym nie chcial jechac, zywiec szczyrk to niebezpiecznymi ruchliwymi drogami.

 

a po gorach sie codziennie nie jeździ poza tym nie po tych samych wiec Wasza zazdrośc niedokonca jest uzasadniona

 

fakt fajne miasto ale rajem uważam takie okolice jak wy macie no i pod warszawą kampinos jeden wielki duipny las i mozna zrobic paredziesiąt km po lesie bo u mnie to max kilka

 

zrezztą mam za sobą zeszłoroczną trase z bb do gdanska na rowerze wiec wiele po drodze widzialem, drogi nie uzczęszczane lasy, swietne drogi srodkiem lasu. i w ogole spox mozna zapieprzac na czasówki codziennie i robić tyle km ile nam sie chce jadąc po plaskim i wrcoic

 

a tu to ja musze gora doł gora dól tycyz sie to tras i do zywca i do skoczowa i do szczyrku o zwardoniu nie wspomne

 

no i fajnie, ale czasami by czlowiek cgcial gdzies pojechac dalej to sie męczy na tych górzystych terenach a ma sie np smaka na duży dystansik.

 

no i fajne warunki są jadąc ronwnoleglymni mniej weicej drogami przy drodze na kraków tez zalicyzlem taką wyprawe i tam juz fajniej tez jakies drogi przez wsie kręte, widoki na beskid makowki i w ogole full wypas.

 

 

każdy uważa za lepsze to czego nie ma wiec wiecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że spowodowałem lawinę słonecznych zdjęć B)

Fajnie się przebija słońce w tym drugim zdjęciu

 

Marix Fakt, że tereny takie jak koło mnie mają tę przewagę, że nie trzeba wszędzie walić głównymi drogami, w celu dojechania z punktu A do B można wymyślić z 50 alternatywnych, ciekawszych tras o mniejszym natężeniu ruchu, podczas gdy w górach za bardzo nie ma jak jechać inaczej bo trzeba by prez szczyty się przedostawać. A na nizinach można większe urozmaicenia sobie fundować, nawet w ramach jednej trasy, a ponadto w promieniu x km jest więcej dróg do zaliczenia niż w górach.

Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi :D

A koło Beskidu Makowskiego faktycznie fajnie się śmiga, miałem okazję w październiku. Żeby nie było całkiem OT może poszukam jakiejś fajnej fotki z tamtej wyprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodko pozwol zyc :P

Te odcienie pomaranczu to wszystko robota w jakims programie czy cykales przez jakis filtr ??

Pierwsza fotka z galazkami naprawde ql.

 

Ja na sportowo - coolest game on earth :D sie zaczyna :

dsc073349ab.th.jpg

i toczy w kolezenskiej atmosferze :P

dsc073525ua.th.jpg

 

Plus pare fotek z marsa :)

mars16nn.th.jpg

mars29gv.th.jpg

tu wytwornia chmur :lol:

mars32og.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...