Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Robo87 a co byłeś? Znowu my się minęli :) ?

Schwefel ten kompozytowy Suchoj był świetny. Fajne korkociągi na niebie robił :P

 

50372599hh1.jpg

 

Chociaż ten też się ładnie prezentował

38026006jk2.jpg

38026006jk2.4028a0183a.jpg

 

Grupa żelaznych też pokazała co umie, szkoda że iskierki się nie popisały.

81249674hv1.jpg

 

P.S.Wax profesjonalne fotki :) Ja też chyba zacznę wozić na mniej niebezpieczne wycieczki(czyli nie do lasu, tam gdzie nie ma łysych łebków i otb) aparat, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy barierce po prawej...no to dużo mi mówi :D Ja stałem na samym końcu strefy dla widzów, obok skarpy gdzie najpierw stali ludzie, a potem wygonieni focili dziennikarze. Obok mnie stały te trzy małe samolociki, w tym ten najładniejszy niebieski co jest na zdjęciu.

 

O to jest ten nasyp, zdjęcie nie wyraźne, ale widać że dalej już tylko pas i krzaki.(Tu jeszcze ludzi nie wygonili)

10vd2.jpg

 

O, to jest ta "skarpa" i te trzy samoloty co obok mnie stały, a potem latały

 

11zj2.jpg

 

Aparat to Fujifilm s6500. Zdjęć zrobiłem coś 150, ale około 70 nieostrych, a z reszty nie wiedziałem jakie wybrać, bo jak dla mnie wszystkie są ok(bo widać samoloty :D ). Miałem iść nawet dziś, ale spojrzałem w program i wszystko to samo co wczoraj. Podczas ogladania kroniki zobaczyłem że dodatkowo była rekonstrukcja inwazji w Normandii(tylko troszkę mniejsza :P ) więc się nieźle wkurzyłem.

 

Ogólnie impreza ciekawa, "tojtoje" czyste i pachnące, kiełbaski, picie i samoloty. Prawie jak "górka" w Balicach :P

 

Pozdrawiam

 

P.S.Daleko byłeś ode mnie? Rowerzystów widziałem może dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwefel, piknik był typowo akrobatyczno-historyczny, a szkoda bo ja liczyłem na typowo wojskowy. Był mi-24 ale uziemiony(znaczy się nie latał, aczkolwiek nic mu nie broniło..). Ogólnie nie było żadnych Mig-29 tak jak w twoim blogu, tym bardziej helikopterów robiących ewolucje itd. Były różne ciekawe maszyny, ale w pobliskim muzeum :) Ogólnie w tej kwestii bida, ale organizacyjnie wyszło świetnie, fajna atmosfera i ludzie.

 

rObO87-rower zostawiłem u znajomych. Miałem na sobie czarne krótkie spodnie, zieloną bluzkę, białe buty(kolorowo :D ) torbę na aparat i aparat na szyi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie powód był prawdopodobnie nieco inny. W przeddzień skoszono trawę i całe hałdy zalegały na pasie, więc bali się co by do wirnika nie wleciała i nie spowodowała awarii(co z tego że maszyna wytrzymuje ostrzał z karabinu maszynowego), co z kolei spowodowałoby niekontrolowany lot który z kolei zrobiłby pewnie z widowni szyneczkę cienko krojoną podwawelską.

 

Ale trawka była wykoszona i co z tego że podczas lądowania kilku pierwszych samolotów multum ludzi uczulonych na zieleń wkoło kichała :)

 

Pozdrawiam

 

Btw. W sumie dobry patent, na wypadek wojny ogłosić ogólnonarodowe koszenie trawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Robo87 a co byłeś? Znowu my się minęli :) ?

Schwefel ten kompozytowy Suchoj był świetny. Fajne korkociągi na niebie robił :devil:

 

50372599hh1.jpg

 

Chociaż ten też się ładnie prezentował

38026006jk2.jpg

38026006jk2.4028a0183a.jpg

 

Grupa żelaznych też pokazała co umie, szkoda że iskierki się nie popisały.

81249674hv1.jpg

 

P.S.Wax profesjonalne fotki :D Ja też chyba zacznę wozić na mniej niebezpieczne wycieczki(czyli nie do lasu, tam gdzie nie ma łysych łebków i otb) aparat, :(

 

 

SUCHOJ to świetny samolot akrobacyjny - mój wujek kręci na suchoju akrobacje w Kanadzie.

 

 

 

***************

 

 

ODI - z jakiego pojazdu robiłeś te zdjęcia - bo jakoś tak wysoko siedzisz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...