Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Żbik, stać Cię (i aparat) na więcej.

Wiem o tym. Jednak jak napisałem, dopiero zaczynam przygodę z fotografią i muszę się jeszcze dużo nauczyć. I tak jestem pełen podziwu dla siebie, że po niecałym tygodniu przeszedłem już tylko i wyłącznie na Manual (a mam aparat miesiąc :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dopiero teraz zobaczylem ten tamat :grin:

Jak to jest ze fotografia tak czesto zbeiga sie z rowerami ..? 60% ludzi ktorzych znam i ktorzy robia zdjecia smigaja tez na rowerach :-D

 

Może mi ktoś podac dobry darmowy server na zdjecia ..? 100mb conajmniej.. bo mam juz gotową galerie 150 moich co lepszych zdjęć na kompie ale nie mam gdzie tego hostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plfoto masz limity - 680*600 i max 128 kb . Plus fotke mozesz wstawiac co chyba jesli sie nie myle 100 godzin

Niemylisz sie. Ale chłopakowi chodziło raczej o cos w rodzaju sewera gdzie jednorazowo by mógł wrzucić swoje zbiory. A moze przy okazji coż małego zaprezentujesz?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ludzie ale wy problemy robicie :| Na plfoto się wstawia zdjęcia z takimi limitami bo gdyby tego nie było to im by się serwer zapchał od bubli jakichś a tak to każdy zanim cos wstawi to przemyśli, czy warto, czy nie. Poza tym radzę sobie założyć konto na republice tam jest serwer bodajże 50 mb, 1gb transfer miesięczny (chyba) i to jest za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
  • Mod Team

Zaczne może od Wign-a. Fotki były by niezłe gdyby nie ich jakość popracuj następnym razem nad jakością i będzie ok :( . A teraz do Maniaka, który nie zdaje sobie sprawy z polskich realiów gdzie szybkość łacza internetowego jest tak mała, że ogladanie jego wszystkich fotek co niektórym zajęło by pół dnia (prawie każda fotka waży ok. 700kb :shock: ) poza tym powinny byc wstawione w powiedzmy takiej rozdzielczości (800600 v 1024768) wtedy by się wygodnie ogladało. Bo jak na razie to nikogo nie zachęca czekanie na otwarcie zdjęcia i później ogladanie go po kawałku :| . Także maniak myślę, ze Cię nie uraziłem, ale to co napisałem powinno wpłynąć na ciebie byś kolejne zdjęcia zmniejszył i wtedy będzie wszystko ok. A jeszcze dobrym sposobem jest zrobienie takich miniatur jak to ma Wign.

 

P.S. jak to zrobić czy trzeba kliknąć na img i tam podać lokalizację zdjęcia:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ano zapomniałem sie troche :grin: tak to jest jak sie ma łącze 2mb/s 700kb wydaje sie byc mało :( mi jeden obrazek ładuje sie 5sek. obiecuje ze następne fotki będa mniejsze.

 

Jest jakiś dobry program do zbiorowej kompresji/zmniejszania plików..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...