Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczupak mial 46cm. Wagi nie znam Zostal wypuszczony jak reszta innych zlapanych szczupakow.

johny89 to od Straży Rybackiej byś "dostał na tyłek" za takie traktowanie niewymiarowego szczupaka ;) Tzn że go wypuściłeś zrobiłeś dobrze, ale targanie nim po ziemii i robienie zdjęć pewno byłoby niemile widziane.

 

A tu fotka z wczorajszego wypadu dookoła Jeziora Powidzkiego

2c26f39488ae3c84m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny89 to od Straży Rybackiej byś "dostał na tyłek" za takie traktowanie niewymiarowego szczupaka :P Tzn że go wypuściłeś zrobiłeś dobrze, ale targanie nim po ziemii i robienie zdjęć pewno byłoby niemile widziane.

 

Sebek co ty chcesz?? Mialem go na reczniku polozyc :) A co do tego wymiaru. To nie moja wina ,ze akurat taki sie zlapal. Po zmierzeniu zostal wypuszczony ladnie do wody. Wymiar ochronny szczupaka to 45cm :P

 

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis nie pilotowalem mojego roweru, ale za to wybralem sie poogladac czasowke. byla fajna pogoda i starsznie duzo ludzi...

 

a tak mniej wiecej to wygladalo...

 

1. objazd trasy przez zaowdnikow

6252ce01d750db3em.jpg

 

2.troszke zaplecza technicznego

d8c7dae7fc89e2f1m.jpg 64757f01ab74f5bfm.jpg

 

3.tlumy na mecie

f0f4107886ad57a3m.jpg

 

4.rozgrzewka

47d03c200fd43f9am.jpg 0d748b7e44306f50m.jpg

4ee6636a0bcdc6aam.jpg

b371e76d730cd24am.jpg

 

 

 

 

 

5.kolejka do przejscia na druga strone trasy i tlumy widzow

1252ee4c4f22e694m.jpg

a98ce6b0f0c15715m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego typu zdjec to lepiej jakąś małpkę kupić :D. No ale każdy kiedyś zaczynał, jak sie planujesz rozwijać w tą stronę to lustro to dobra inwestycja, jeżeli ma robić zdjęcia tego pokroju to szkoda czasu i kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Dobre lustro nie jest złe :) choć Canon....dobra nie będę wszczynał wojny ideowo-markowej, bo każdy wie, że Pentax robi najlepsze lustra :banana:

Wszystko zależy od słoika, więc czekam na odpowiedź na moje pytanie...

 

Pierwsze lustro i pierwsze foty, jeszcze nie wiedzialem co to przeslona i migawka.

W Exifie sa dane :D

 

Zdjecia z Miedzyrzeckiego Rejonu Umocnien okolice Nietoperka glownie bo tam sie zatrzymalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...