Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 10km :P Dlaczego? Bo deszcz nas złapał i musielismy wracac do domu. 2 foty ponizej w trakcie jazdy, no coz rozmazane, bo dać dziecku aparat do ręki to sami widzicie :)

 

obraz583dg0.th.jpg

 

obraz573pn4.th.jpg

 

I moj qmpel:

 

kolarz4bp3.th.jpg

 

Kolejne 2 foty:

 

obraz602ly0.th.jpg

 

Ta troche rozmazana, moglby mi ktos ją wyostrzyc? Ja nie umiem i nie mam gimpa :P

 

obraz593sc9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwefel, wlaczylem tryb sport i nic po za tym. Jak sie migawke ustawia? Jak mam licznik bc906 i gumke z jednej strony zalozylem, naciagnalem wokol mostka, wsadzilem maly srubokret plaski i dzieki niemu naciagnalem gumke na tą "podstawkę" licznika ;) Owszem, łatwo nie bylo, ale za to trzyma sie i jeszcze klej pod spodem, nie do zdarcia :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Panasa ale trochę innej klasy, więc nie wiem czy będą te funkcje co u mnie.

Po pierwsze włącz stabilizację (MEGA O.I.S.) ja używam trybu 1.

Po drugie włącz ciągły AF

Po trzecie ustaw go na tryb manualny, przysłona na 2.8, migawka 1/125 do 1/200

lub ustaw go na priorytet migawki, migawka na 1/125 do 1/200

 

EDIT:

Doszedłem do info w twoim cyfraku i nie ma on ani manuala ani priorytetów migawki/przysłony.

sh*t teraz to robią idiotenkamery.

Dobra to zrobimy inaczej, trzeba wymusić na nim szybszą migawkę. Załącz mu ten program sport i włącz lampę (tylko nie na auto, tylko na zawszę włączoną). Zdjęcia będą ciemne ale ostre. W programie graficznym da się je rozjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dscn0323wd7.th.jpg

 

fotka jest przekrzywiona bo robiłem ją przy pomocy zwykłego kompaktu nikona, bez statywu, przy pomocy krzesełka które znalazłem w pobliżu:)

 

dscn0306xr0.th.jpg

 

(jak zapewne zauważyliście jestem fanatykiem ognia i widzę w nim zadziwiające piękno i moc...) później postaram sie znaleźć jeszcze inne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to kilka naszych fotek tj. moje i mojej dziewczyny z ostatnej wspólnej wyprawy rowerowej 24 września ... :D

 

Co najlepsze moja dziewczyna nienawidzila jeździć na rowerze dosłownie :D ale dałem jej swoją "rowerową" koszulkę co widac na zdjęciach i rowerowanie jej się spodobało :034: ba nawet stwierdziła: "żałuje, że nie jeździłam z Tobą wcześniej, było extra" :D:D

 

W końcu będę miał z kim jeździć bo w Pińczowie niestety zapalonych rowerzystów jest tylko jedna sztuka czytaj - Bartez23 :028:

 

Tylko musi zmienić rower, bo niestety ten który jest na zdjęciu waży chyba 19 kg, a hamulce :) chyba spowalniacze ... ale taka masa ... ech niewiem czy jakieś hayesy hydrauliczne dały by radę :) :eek:

 

Pozdrawiam Bartez23

 

 

 

th_08651_101_3955_122_392lo.jpgth_08655_101_3966_122_599lo.jpgth_08657_101_3967_122_588lo.jpgth_08658_101_3953_122_446lo.jpg

th_08660_101_3963_122_431lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...