Skocz do zawartości

[galeria] waszych fotek!!!!


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinie. Zdjęcia z całą wyspą poszukam, jakieś chyba mam.

Co do pomysłu black ridera, to żeby uchwycić ten zamek wraz z odbiciem musiałbym chyba z jakiegoś zeppelina cyknąć:) bo tak to chyba ciężko zmieścić w standardowym obiektywie, ale mogłoby ciekawie wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie jakoś znalazłem go w necie (tylko nie ma jak go sie obsługije) nawet na allegro jest, na aukcjach jest po ..... 40zeta :035: myślałem że coś więcej za taki zabytek choć ma jakieś 20pare lat to chyab jak będę wybierał sie na tamten świat to myśle że troche będzie wart ale to zawsze pamiątka rodzinna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. moze jak masz ,daj wiecej fotek to co moze uda sie

cokolwiek rozszyfrowac coz to za sprzet.

 

aha:

W myśl art. 81 prawa autorskiego rozpowszechnienie wizerunku wymaga każdorazowego zezwolenia osoby na nim przedstawionej. Zgoda taka nie jest wymagana jeśli osoba sfotografowana otrzymała wynagrodzenie za pozowanie (domyślnie wypłacenie honorarium wiąże się z wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia). Warunki te ulegają pewnej modyfikacji w przypadku osoby powszechnie znanej, którą sfotografowano w związku z pełnieniem funkcji politycznych bądź zawodowych, jak i w przypadku uwiecznienia człowieka jako elementu większej całości (np. zgromadzenia sportowego, krajobrazu, imprezy publicznej). Nie może to jednak polegać na wyławianiu z tłumu i portretowaniu poszczególnych uczestników takiej imprezy bez ich zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako że deszcz za oknem to posiedziałem troche przy komputerku i pobawiłem sie fotkami mojego roweru.

 

wheelerpr21cq.jpg

 

 

wheelerpr30tk.jpg

 

I zrobiłem tapetki dla wheelerowców na pulpit, może sie komuś spodoba:

 

tapeta1

 

tapeta2

 

i nietylko dla wheelerowców:

 

tapeta3

 

Pozdrówki graficzne :P

 

 

A moje maleństwo to w ogóle wygląda o tak :D :

wh8zj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...