Skocz do zawartości

[pedały] platformy niszczą buty?


Jacek23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wyryte w podeszwie "szyny" od pinów. W moich butach gdzie podeszwa jest calkiem plaska (nie ma zadnego bieżnika) a guma z ktorj jest zrobiona jest miekka widac chamskie wgniecenia, jednakze przy chodzeniu nie odczuwam roznicy z powodu tej zmaltretowanej podeszwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a co wymiennosc bądż niewymiennosc ma tu za znaczenie? przy wymiennych gdy zgubisz/zlamiesz/zeszlifujesz pin to masz mozliwosc go zamienic a takich zamontowanych na stale nie.

 

te niewymienne piny wydają się być zaokrąglone i mniej agresywne w stosunku do podeszw;)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

taj DJTOMAS

 

jest tak jak mowisz:)

piny takie tkore sa niewymienne i odlane z reszta korpusu, nie niszcza butow, ale tez nie trzymaja dobrze buta

z doswiadczenia wiem ze buty do Tenisa sie dobrze trzymaja i podeszwa sie nie rwie:)

 

takie za 50zl z rynku z podeszwa udziwniona i w rozne wzorki, jak to bywa, twarda, trzyma sie tez dobrze i nie trzeba ich co miesiac wymieniac;)

 

to by bylo na tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ale tez nie trzymaja dobrze buta

 

takie za 50zl z rynku z podeszwa udziwniona i w rozne wzorki, jak to bywa, twarda, trzyma sie tez dobrze i nie trzeba ich co miesiac wymieniac;)

 

ad.1 ale chyba lepiej niż zwykłe pedały?

 

ad.2 jakiś przykład nazwą, albo zdjęciem?

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewymienność nie ma nic do rzeczy, tylko to czy piny są ostre.

 

Duet:

- platformy - Fishbone Bite Me (ostre piny ale niewymienne)

- buty - Converse Vigor (mają inną podeszwę niż klasyczne, taką w kwadraty + czerwona gwiazda) :P

spisują sie nieżle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w sklepie porównałem to te wymienne metalowe wkręty są ostre, stawałem butem i rzeczywiście przyczepne

te z niewymiennymi miałem tylko raz w ręku i pamiętam, że były mniej agresywne ale nie sprawdziłem jak trzymają

teraz w sklepach nie widzę pedałów z niewymiennymi więc muszę kupić na allegro i polegać na Was :icon_mrgreen:

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...