Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

negatywnie nastawiony koleś wsiadł na ok a że jest ofiarą to zaliczył glebę, rozpłakał się, potem kopnął rower i wycedził szeptem (żeby tenże nie usłyszał go czasem i nie strzelił wentylem w oko) takie oto słowa:

"już ja ci pokażę ty taki owaki. jestem dzieckiem neo, jestem stary i głupi i nikt nie będzie mnie poniżał chyba że ja sam"

i napisał artykuł

bo jak on nie potrafi to nikt nie będzie

 

 

poza tym jest tydzień równości i tolerancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym świadczy pierwsza część tego artykułu - o braku koordynacji ruchowej tego człowieka (wiek dojrzewania?) czy o braku jakiegokolwiek wykorzystania umysłu podczas wysiłku fizycznego. Ja nie uznaję się za jakiegoś guru rowerowego, po pierwszej przymiarce do ostrego koła faktyczne dziwnie się jeździło, przez pierwsze 2 minuty sprawiało to jakąś tam trudność, ale nigdy nie zdarzyło mi się żebym był bliski wypadku przez to, że pedały się cały czas kręcą. Stójka na przednim kole? WTF? Pełne oswojenie z rowerem zajęło mi 2-3 dni, ale być może on nie był w stanie przeznaczyć tyle czasu. Jak się podchodzi do tematu z takim zapałem, to raczej ciężko go zrecenzować.

 

Ale może właśnie taki był jego cel - wywołać oburzenie wśród ostrokołowców :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż innego mógł napisać "menadżer grupy kolarskiej oraz szef bikeWorld.pl, który… w wolnych chwilach stara się trenować na rowerze."? Gość pewnie 90% wykręconych rocznie kilometrów robi na jakimś spinningu w klimatyzowanym fitness klubie, wraz z innymi prezesami-bucami. Na rower wsiądzie od święta (znaczy się maratonu, w ciepły i słoneczny dzień), oczywiście z wygolonymi nóżkami i czyściutkimi lycrami. Takie ciamajdy częściej mają do czynienia z żelem do włosów, niż smarem do łańcucha :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż innego mógł napisać "menadżer grupy kolarskiej oraz szef bikeWorld.pl, który… w wolnych chwilach stara się trenować na rowerze."? Gość pewnie 90% wykręconych rocznie kilometrów robi na jakimś spinningu w klimatyzowanym fitness klubie, wraz z innymi prezesami-bucami. Na rower wsiądzie od święta (znaczy się maratonu, w ciepły i słoneczny dzień), oczywiście z wygolonymi nóżkami i czyściutkimi lycrami. Takie ciamajdy częściej mają do czynienia z żelem do włosów, niż smarem do łańcucha :confused:

 

 

Przesadzasz, to jest prezesiątko w moim wieku i zapierdziela w robocie jak króliczek djuracela, a nie się na siłowniach relaksuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no i? Tam tylko zgraja brudnych obalaczy systemu za pomocą potłucznego szkła, nie ma nic o ostrym, chyba, że jestem ślepy.

"w wersji HC można dorzucić pokruszone bąbki choinkowe :P utrudnia zdzieranie"

 

To może być ostre. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...