Skocz do zawartości

[siodedłko] które z wymienionych wybrać


Gość R3surrection

Rekomendowane odpowiedzi

Gość R3surrection

mam dylemat a mianowicie:

fizik gobi

selle italia c2

Selle Italia XR light

Selle Italia Flite (stary model, 210g)

Fizik Pave Gel

wtb shadow V

 

ogólnie siodełko do MAX 150zł , nie musi być nowe rower xc 85kg wagi, co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moim zdaniem WTB od razu możesz wykreślić. A jeśli chodzi o Flite to mam nowy model i jestem mało zadowolony. Mimo stosunkowo grubego poszycia jest deskowate i absolutnie mi nie pasuje :\

Nie wiem jak stary model.. natomiast C2 wygląda zachęcająco i ma dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

O fiziku nic nie wiem z własnych doświadczeń więc nie doradzę, ale wiem ze opinie ma bardzo dobre wiec nie masz się czego obawiać.

Tutaj tańsze c2 w zasadzie takie sobie siodełko (gel flow będzie na pewno ciut wygodniejsze i ładniejsze) : http://www.sklep.bikestacja.pl/product_inf...roducts_id=1641

Flite Ti - jeśli zależy Ci na czymś dość lekkim: http://www.sklep.bikestacja.pl/product_inf...roducts_id=1297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Skłaniałbym sie ku Gobi, na pewno sprawdzone siodło, ładne. Pave jakoś tak mnie nie przekonuje jeszcze zależy od wersji, też trafiają się ładne ale na allegro jest bida. Ciekawe które lżejsze?

Najlepiej jakbyś miał okazję sprawdzić które bardziej Ci pasuje, bo to kwestia indywidualna. Jedni kochają Flite inni go nienawidzą. Podobnie ze wszystkimi siodłami. Kwestia indywidualnych upodobań i anatomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

dzisiaj ma paczka dość

 

nienawidzę poczty!!!

 

 

mam nadzieję że stan będzie dobry bo cena nadwyraz korzystna

 

ale szkoda było zabłocić moje kochane siodełeczko w lesie w tę ulewę! ale finalnie.... niewiaygodne jak coś ważącego 175g może być tak wygodne! a mam 85kg!!!

 

po prostu boskie siodło..........i en wygląd warte każdej złotówki, gdybym wiedział, że takie dobre dałbym i 300zł z czystym sumieniem..

 

btw gdyby była edycja tańca na lodzie dla rowerów to startuję na RR :huh:

 

połowa trasy przejechana bokiem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja wcześniej nie trafiłem na ten temat.

Właśnie szukam siodełka i nie mam pojęcia co wybrać.

Z innej strony kwestia wygody na siodełku jest indywidualna.

Osobiście mi przykładowo SLR XC totalnie nie przypasiło, a to wysoki model.

Mam nadzieję, że XP będzie Ci się R3surrection super sprawować, tak jak przy pierwszej jeździe.

 

Jak mi nie podpasi zamówione C2, to może sprawdzę tą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...