Skocz do zawartości

[Linki] Mechaniczny hamulec tarczowy - jakie ?


.PaVLo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stoje przed zakupem linek do nowo zakupionych hamulców tarczowych Avid BB7 2008, do tej pory używałem oryginalnych Avida z kompletu Full Metal Jacket (świetny komplet), ale pora je wymienić po 4 latach i tutaj pytanie, jakie najlepiej kupić ? może być jakiś komplet z pancerzami, widziałem u kumpla czarne, ale nie moge ich namierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka lat temu tylny hamulec (mechaniczną tarczowkę BlackBox) połączony z linką Clark's Clim8. Skłamałbym mówiąc , że poza różowym kolorem zauważyełm jakiekolwiek różnice w porównaniu do linki za 2 zł. Przyznam jednak, że używałem jej dosyć krótko (około pół roku), wiec moze nie miałem okazji poznać jej cudownych właściwości, dzięki którym kosztuje dziesięć (a wówczas w sklepie stacjonarnym jeszcze, to kilkanaście) razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja polecam teflonowe accenta, bo mam je aktualnie w swoim rowerze. Linki są w pancerzach supreme, a całe olinowanie obsługuje BB5.Jak dla mnie rewelacja,bo koszt nie był wielki,a działanie jest rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...