Skocz do zawartości

[licznik] z datą, czy też z kalendarzem


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

:(

 

Mam pytanie, ktoś się spotkał w jakimś liczniku z bajerkiem typu "licznik zapamiętuje ile się przejechało w konkretnym dniu"? Z naciskiem na konkretny dzień. Ta pamięć może być 7 ostatnich dni, czy też 30 ostatnich dni, itp. Nieważne.

 

Ktoś się może spotkał z takim czymś?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuje. :P

 

drogi bajer! Lepiej juz chyba wprowadzac na biezaco do np. bikestats.pl, jakiegos programu, lub chociaz excela.

 

Pozniej nie ma problemu z podliczeniami dni, miesiecy etc etc. a wszystko jest podane w przejzysty sposob.

 

Tak, ale czasami się 'nie chce' (tryb: leń) albo chciałoby się spojrzeć na te dane w trakcie przejażdżki.

 

 

Drogie ustrojstwo. Szkoda... Nie wydaje mi się aby ta opcja byłaby jakoś szczególnie trudna do zaimplementowania w tańszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taki bajerek mógłby sie znaleźć w liczniku. Jak znam siebie do dane do kompa wprowadzałbym pewnie z dwa dni a potem by mi się znudziło. Nie pozostaje nic innego jak wyprodukować taki licznik i z sukcesem wprowadzic go na rynek, bo jak widać występuje potrzeba ze strony konsumentów. Anulka bierzemy się do roboty i będziemy kasę robić :P Wersja Women będzie się nazywać Anulka, a Men - Przeor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa, jak najbardziej licznik! Z zaletami GPS-u. Nie masz kabla ani magnesu. Zapominasz o tym, fajnie jeżeli zmienia się opony. Koniec kłopotów ze zmianami obwodu. Po prostu instalujesz i jedziesz. Masz opcje licznika i o wiele więcej. Wszystko zgrywasz do komputera, więc ma się też dziennik. Nie tylko z podstawowymi danymi jak prędkość czy dystans. Ale też wykresy i ścieżka z trasy :) Ale osobiście zamiast 205 dopłacił bym do 305. Ma wysokościomierz, to zasadnicza różnica między tymi dwoma, no i można podpiąć kolejne bajery.

 

Jak dla mnie ten "bajer" ma tylko dwie wady. Rozmiar (mniej więcej rozmiar telefonu, ale zakładając go na mostku problem znika) i czas pracy bez ładowania baterii (ok. 12h pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebekfireman pożycze sobie zdjęcie ;)

1af68a660d96adca.jpg

 

GPS Edge 205 = 960 zł

http://www.poltim.pl/shop,show,417

 

GPS Edge 305 HR = 1259,00 zł

http://www.poltim.pl/shop,show,414

 

Ne ebayu trochę taniej :D

 

 

Nooo, fajne bajerki. Póki co mnie nie stać, dlatego liczyłam, że może jakiś licznik cos takiego ma. Ale tak to tylko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...