Skocz do zawartości

[stery] Zintegrowane ale wysokie


trocse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam rozwiazania problemu, ktory wystapil po zalozeniu do kellysa amorka reby.

Tzn pokretlo od blokady przy maks skreceniu kierownicy wadzi o rame, wiec trzeba pomyslec o wyzszych sterach.

Dopiero teraz dotarlo do mnie ze mam stery zintegrowane lub tez pol..., ramka to kellys quartz moze ktos zna ten problem.

 

Szukam wiec sterow ktore pozwola mi "odsunac" w dol troszke widelec jakies 1 cm to juz bedzie rewelacja. Typowe ahead w sklepie powiedzieli ze odpadaja.

 

Jak to rozwiazac, moze jakies semiintegrated ale z wyzsza dolna miska? znacie cos takiego, czy juz jedynie zmiana ramy mnie czeka.

 

Wiadomo ze ten kontakt pokretla od blokady z rama ni eprzeszkadza ale w czasie zawodow roznie z rowerem bywa i podczas gleby powaznie obawiam sie o to pokretelko, postaram si emoze je zdiac ale to polsrodek.

 

Dziekuje z gory za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie Ci znaleźć wysokie stery zintegrowane. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby takie dobranie długości pancerzy żeby pozwalały na obrót kierownicy tylko do pewnego miejsca. Podczas ewentualnej gleby zapobiegną zbyt dużemu obróceniu kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...