Skocz do zawartości

[siodło]Tioga McLite i McLite S - jakie różnice?


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak zawsze przed wyborem każdej części jest ból głowy. Tym razem już siodło zamówione(Velo Carbon) i pojawił się następny problem bowiem na horyzoncie spore obniżki na siodła Tioga McLite S np tu http://ksport.pl/product_info.php?products_id=414

 

Jest to jednak wersja McLite S. McLite(bez dodatkowego opisu) na allegro 149zl w sklepach internetowych od 160zl.

 

Czy ktos się orientuje jakie są różnice pomiędzy McLite i McLite S? A może ktoś ma porównanie tej Tiogi do Velo Carbon sprzedawanego pod marką Decathlon(mniej przeszyć :D ) ?

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc!

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem że McLite (nie wiem czy S) jest strasznie krótkie. W sklepie oglądałem je i długość ma mniej więcej taką jak inne sportowe siodła, więc zastanawiam się czy "S" to nie jest przypadkiem właśnie ten krótki model.

Gdzie można dostać te siodła Velo Carbon/Decathlon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie, bardzo krótkie. Na McLite S dostałem info ze praktycznie nie da się jezdzić w trasy.

 

Natomiast jeśli chodzi o Velo Carbon z Decathlona to miałem zamówioną we Wrocławiu sztuke a udało mi się kupić dwie także jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na GG.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifi, czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że różnią się tylko prętami - tzn że skorupa jest taka sama

Taki opis znalazłem w necie

 

Sory, post pod postem ale nie mogę edytować

 

Znalazłem teraz kontr opinie na angielskiej stronie, S ma 24,8cm czyli tak jak mówił Tomek.

Co nie zmienia faktu że non S jest ciekawą propozycją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...