Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

si, spdy.

w planach mam dłuższą sztycę (bo ta co jest w tej chwili to ruskie coś przycięte przez kogoś, wyżej nie dam rady wysunąć), gripy i przejście na pedały time.

tło to największa piotrkowska rzeka - strawa, którą kiedyś płynęła królowa bona xD

próbowałem podeprzeć rower jakimś patykiem ale nie szło, na szczęście uprzejme cygańskie dzieci mi podpowiedziały żebym poszedł dalej, tam są rury to sobie oprę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonton, jak skoncze sie babrac ze szpachla i wygładze wszystko łącznie z farbą podkładową to albo kupie spraya z kolorem niewiem jeszcze jakim chyba czarnym i na to z 2 warstwy lakieru ku wytrzymałośći albo zaniose do lakierni samochodowej 'za rogiem' i zapytam ime by chceieli za to;p i to sie tyczy ramy, widełki bd malował bardzo nietypowo dość dziwną techniką wiec nie powiem jak bo nie wyjdzie i bedzie wstyd, ale jak wyjdzie to pokaze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, raczej myslalem o strapach albo hamulcu, ale jak mowisz, ze mozgu to z rowerem wszystko ok :D

Mam już klamkę, więc powoli hamulec się składa. Strapów raczej nie będzie, ostatnio przeżyłem młynek 47km/h z górki dość długiej, i mi nogi nie zleciały więc nie czuję takiej potrzeby,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezyj mlynek 60km/h na korbie 172,5 i przelozeniu 2.71. 47 to jeszcze nie mlynek, obecnie jezdze na korbie 170mm, przelozenie to same i jestem w stanie na plaskim podkrecic do 56-57km/h. To nie jedyna zaleta klikow/wiazan - chocby nie poskidujesz, reg predkosci tez daje wiele do zyczenia, nie przyspieszysz mocniej, bo nie pociagniesz nogi w gore, nie zrobisz BH, to nie takie proste jak w mtb, a bez zwiazania z noga na ostrym sobie tego nie wyobrazam, chyba, ze hamowanko przed kraweznikami itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już klamkę, więc powoli hamulec się składa. Strapów raczej nie będzie, ostatnio przeżyłem młynek 47km/h z górki dość długiej, i mi nogi nie zleciały więc nie czuję takiej potrzeby,

laugh out loud

 

 

edit:

 

pixi113 - chyba czegoś Ci brakuje :D

 

że niby czego, oprócz mózgu :D?

 

w sumie to wszystko się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pokaże.

 

http://c.wrzuta.pl/wi4536/b045c728001d0c2a504cc9e2/pysia

 

Rama: Pinarello org. lakierro (ten kolor to fuksja jest - nie róż)

Koło tył: Miche + alexrims at450 + opona noname (19zl nówka) + dętka continental + kontra miche + zebatka novatec 17 T

Koło przód: Dura Ace + CxP 33 + vitoria zaffiro (od 3,5 roku jeżdzona) + dętka continental(z jedną łatką)

Korba: Eight Inch 46T

Łańcuch: za 10zł

Pedały: szimanochy 520

Sztyca: renomowana firma zoom

Siodełko: Selle Italia - jak widac za wygodne na zmiane

Widelec: torowy romet

Stery: campagnolo veloce

Kierownica: zardzewiała

Gripy: Oury

Mostek: krótki no name

Za tło robi pojazd mojej grupy kolarskiej Ford Courier.

 

Kocham swoje ostre bo sie nie psuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat i siodło niefajne.

Po co założyłeś osłonę na ramę, skoro masz bycze?

 

Siodło i korba to jest tylko tak włożone na razie.

 

 

bulamati - To sa kola 26' ? Wsadzilbym 28' przez co rower bylby bardziej 'zwarty'. Poki co zacnie :)

 

 

pixi113- Zainwestuj w strapy no i obowiazkowo mostek jak najnizej :D

 

Koła są 700x20c oraz rama jest duża, dlatego wydają się małe. Myślałem żeby poszukać ramy torowej lub chociaż innego widelca.

 

 

Klamka hamulca koliduję z ramą dlatego taka pseudo osłona jest:D

 

EDIT; Kupię korbę z blatem, siodełko i zębatkę na tył z kontrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pokaże.

 

http://c.wrzuta.pl/w...a504cc9e2/pysia

 

Rama: Pinarello org. lakierro (ten kolor to fuksja jest - nie róż)

Koło tył: Miche + alexrims at450 + opona noname (19zl nówka) + dętka continental + kontra miche + zebatka novatec 17 T

Koło przód: Dura Ace + CxP 33 + vitoria zaffiro (od 3,5 roku jeżdzona) + dętka continental(z jedną łatką)

Korba: Eight Inch 46T

Łańcuch: za 10zł

Pedały: szimanochy 520

Sztyca: renomowana firma zoom

Siodełko: Selle Italia - jak widac za wygodne na zmiane

Widelec: torowy romet

Stery: campagnolo veloce

Kierownica: zardzewiała

Gripy: Oury

Mostek: krótki no name

Za tło robi pojazd mojej grupy kolarskiej Ford Courier.

 

Kocham swoje ostre bo sie nie psuje!

 

Piękny! Kwintesencja ostrzaka! Przeniosłem się w czasie o co najmniej 3 lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o byczych najwidoczniej nie masz pojęcia.

http://www.forumrowerowe.org/topic/33574-ekshibicjonizm-pokaz-swojego-sprzeta/page__st__2640#entry1106654

^ramka shimano (co?)

www.forumrowerowe.org/topic/33544-budowa-ostrego-kola-rady-i-porady/page__view__findpost__p__1115459

rowerki firmy campagnolo

www.forumrowerowe.org/topic/33544-budowa-ostrego-kola-rady-i-porady/page__view__findpost__p__1120671

noname'owa czasówka wygląda jak torówka campy?

próbujesz pomóc ale na większość twoich pytań odpowiedź można znaleźć u sheldona/w przyklejonych tematach (tak, zadałem sobie ten trud).

więc zanim zaczniesz rozstawiać ludzi po kątach dokształć się i może pokaż swój rowerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ramę sygnowaną przez Shimano i chciałem się za nią zamienić.

Wyprzedzę Twoje pytanie, a może odpowiedź, nie wiem jak to nazwać.

Może była kupiona w secie, z częściami tej firmy i dlatego oznaczona była ich logo, nie wiem.

 

Chodziło mi o rowery sponsorowane przez Campagnolo i czy w ogóle mają jakieś kolory firmowe.

 

Tak jak mi niżej wytłumaczyłeś, nie jest to rower przygotowany do zawodów, lecz do reklamówki.

Ok, jeżeli jest to część reklamy Campagnoli, to pewnie kolorystyka też jest ich...

Więc chyba mogę się na nim wzorować, jeżeli chcę zrobić rower nawiązujący wyglądem do tej firmy?

 

Rower pokażę jak go dokończę...

 

Przestań robić ze mnie idiotę na siłę.

Tematem tego forum jest ostre koło, a nie "obraź byle kogo, za byle co".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań robić ze mnie idiotę na siłę.

Tematem tego forum jest ostre koło, a nie "obraź byle kogo, za byle co".

 

spoko.na razie świetnie to tobie idzie (przypomniałem sobie twoje wymyślanie nowego nazewnictwa części wewnętrznych piasty :D ) z mojej strony tyle offtopu chyba, że jeszcze zamierzasz porobić z siebie ofiarę nienawiści za głupie pytania.@Krusto - ładna ramka, chociaż główka wygląda trochę gargantuicznie.i siodło jak z marketowego mtb (przynajmniej tak wygląda na fotce).ale udany rowerek.kółka kupiłęś kompletne halo czy pletłeś na ich obręczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, co wy się spinacie ziomeczki? Jakiś gościu do mnie przysapał ironicznie, sorry Bonton nie będę się wdawał z Tobą w polemikę chyba ze na jakiś temat rowerowy. Oczywiście możesz podobnie do użytkownika Elberet zacytować jakiś mój "głupi" post z przed 3 miesięcy gdzie nie miałem większego pojęcia o fixie (o ile byś takowy znalazł) ale wydaje mi się to mało zabawne. Złożyłem swój rower sam od początku do końca, jak to mam w zwyczaju. Obrabiałem/dorabiałem części. I jestem z niego zadowolony w większym stopniu, choć wiadomo, że w trakcie jazdy wychodzą różne szczegóły, i będę go jeszcze bardziej pod siebie udoskonalał. Możesz nazywać mnie specem, ale może mam na imię ANDRZEJ!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.na razie świetnie to tobie idzie (przypomniałem sobie twoje wymyślanie nowego nazewnictwa części wewnętrznych piasty :D ) z mojej strony tyle

 

Przepraszam, nie każdy jest takim wszystkowiedzącym ideałem jak Ty.

Mam nadzieję, że też będę miał kiedyś taką wiedzę i że tak jak Ty będę zniechęcał innych do ostrego koła :down:

Także wielkie dzięki za pomoc z Twojej strony.

Kończę ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...