Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

ale żeś się uparł na ten widelec -.- Co chcesz spawać jak on nie jest złamany tylko krzywy ? Jak go naprostujesz to dopiero może pęknąć, a jak pęknie to na pewno przy koronie a tam nie pospawasz bo musi tam wchodzić bieżnia czyli nie zrobisz tak idealnego spawu. Masz meteora nie sporta. Proponuję już szukać czegoś takiego http://allegro.pl/widelec-szosowy-raleight-1-622-ostre-i2380756168.html przemalujesz sobie i masz widelec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hablababla15 link coś nie wchodzi. Ja jako posiadacz accenta mogę powiedzieć, że może i do klasyka na mufach nie podejdzie ale do takiego "lata '90" spokojnie podpasuje. Tu na pewno nie będzie pasował bo trochę mocno siądzie przód.

A w niektórych serwisach jest opcja "prostowanie widelców" ale nie wiem na czym to polega i co oni tam lepią.

 

Edit:

A z tym linkiem to ze mnie leszcz, nie popatrzyłem, że trzeba usunąć tylko przecinek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostowanie widelców to raczej dotyczy haków, jeśli się rozstaw trochę zmieni, bądź ramie jedno jest lekko zgięte. Ale jak tu widać że jest to okolica połączenia korony ze sterówką, to lepiej się w tym nie babrać. na allegro stoi trochę używanych widłów, któryś na pewno podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki "meteorowy" widelec w Pasacie, takie zagięcie było sygnałem pękania pod tym sreberkiem, rura sterowa zaczyna wyginać się ze swojego obsadzenia w koronie która ciut pękała, rower coraz lepiej amortyzował. W końcu zajrzałem i się zdziwiłem, jedyna różnica że u mnie się rozjeżdżał, pewnie od skoków, a tu widać był strzał przodem w " coś". Ogólnie meteor pasat wagant są trwałe w takim "emeryckim" używaniu. Jak dostaną w kość to trzeba często patrzeć stal, bo to jest słaba stal z lat 80, wtedy to już nie było to co Jaguar, to był czas że szła masówka masłówka, nie licząc może rometa super,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi od tego rozjeżdżającego się Meteora:

zalega mi wideł z ramy Concorde rozm 54, cro-mo,1 ",haki campagnolo, długość rury sterowej od korony 16 cm (w tym 3,5 cm gwintu),prosty.

Jesli kolega z huty to cena w wysokości nieprzemrożonego żywca w butelce i odbiór na miejscu.

 

ozmhj.jpg

 

 

15dudkk.jpg

 

 

238t34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...