Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba nie dziwne że nie narzekają bo nie skidują prawda ? z resztą jak można na to narzekać jeżdżąc na szosie ? Przecież chyba to do czegoś służy w szosie, bo w ostrym nie bardzo. Po za tym chyba się urwałeś z choinki bo my tutaj o OK rozmawiamy a ty z szosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się jeszcze nie zdarzyło.inna rzecz, że już nie skiduję na pałę przy każdej możliwej okazji.

http://problemsolversbike.com/products/shifter_boss_covers/

ale można nabyć coś takiego ewentualnie zaadaptować jakieś stare parchate manetki na ten cel.

ja w żadnej ze swoich ramek nie ucinałem nic bo nie mam parcia na robienie pseudotorówki.

prawo własności prawem własności ale pozbawianie ram pewnych cech użytkowych 'bo ktoś kiedyś coś' należy wytykać palcem i mówić 'nu!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym. ale na jednym i na drugim pedałujesz, więc i na tym i na tym powinno przeszkadzać 'lub nie') tak samo...

Jezus człowieku ogarnij że to przeszkadza przy skidach i próbuje Ci to wytłumaczyć. Skidując dla zabawy a czasem nawet jak Ci wyrwie skida to nogi lecą do przodu przy ramie i wtedy jak masz te bolce to ranisz sobie nogi tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa skidy i skidy.

Ja na poczatku skidowalem z jajami na mostku. Z czasem uczylem sie bardziej efektywnego hamowania, bez pokladania sie calym cialem na kierownicy, gdzie jak samochod przed toba hamuje to wjezdzasz mu w zdezak. Teraz blokuje kolo bez znacznego wyginania sie do przodu, kolana sa wysoko i gdyby nawet manetki wystawaly to w zaden sposob by nie przeszkadzaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze ostre. Złożone po taniości, na dniach wjedzie jeszcze nowy mostek, kierownica, sztyca i zacisk, a w przyszłości może nowe koła bo te są dosyć ciężkie ;)

 

 

pict1300.jpg

 

 

 

 

 

pict1298c.jpg

 

 

 

 

pict1302p.jpg

 

 

Patent zapożyczony od Hablababla15 ;) Dzięki

 

 

pict1307m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Panie i Panowie! Ja po raz pierwszy w tej czesci Forum, nie ostrze sobie glownie ze wzgledu na poniszczone kolano przez deskorolke, bawie sie singlem jedynie(mowa o rowerze;). Ale dla swego Juniora zakupilem wlasnie pierwsze Jego ostre, ocencie sami:

 

IMAGE_48B3A169-C962-4036-842E-3CBBC143F81A.JPG

 

IMAGE_1CE5A611-0BB6-483D-BE78-4D676C326F93.JPG

 

IMAGE_A279AECE-E747-4797-9E2F-67F52E49F4FE.JPG

 

...zdjecia zrobione wprawdzie telefonem, ale mam nadzieje ze widac "ocojezdzi"

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest napiete kolo to jest minimalny zapas w hakach:PP w dolnym chwycie mało kiedy jeźdze głównie dlatego, że mam złą podkładkę pod kierą i podczas mocniejszego ciągnięcia czuć ze chodzi. Ale zdarza się, że jeźdze na dolnym jak potrzebuje szybko przyśpieszyć. Aż tak źle ta kiera wg Ciebie wygląda?;> w tej chwili mam ją trochę podciągniętą do góry ale wg. dla mnie gdy kiera jest równolegle z mostkiem to dopiero brzydko to wygląda - akurat przy tym mostku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle ta kiera wg Ciebie wygląda?;> w tej chwili mam ją trochę podciągniętą do góry ale wg. dla mnie gdy kiera jest równolegle z mostkiem to dopiero brzydko to wygląda - akurat przy tym mostku

 

Nawet nie chodzi o wygląd. Zazwyczaj końce kierownicy (klasycznie giętej) ustawia się równolegle do ziemi, wygodniej się wtedy trzyma w dolnym chwycie (za końce kierownicy), nadgarstki nie są dziwnie powyginane. Ale przede wszystkim ma Ci być wygodnie. Jeżeli jest, to olej estetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...