Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

możesz podobnie do użytkownika Elberet zacytować jakiś mój "głupi" post z przed 3 miesięcy gdzie nie miałem większego pojęcia o fixie

ja po prostu nie lubię jak ktoś się wypowiada na jakiś temat przekonany o swojej racji, kiedy wiem, że jej nie ma. pojeździsz, zrozumiesz, przyznasz rację. albo się zniechęcisz. bez żalu ze strony ostrego koła.

 

a wyzywanie od pizd i robienie gnoju na forum "od wejścia" nie przysporzy ci sympatii. ziomuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od podstaw skladalem sam..

Rama Dolan Pre Cursa

Obrecze Halo AeroWarrior

Piasty Goldtec Track Pro + szprychy sapim (zaplatalem sam)

Kiera Nitto B123AA (NJS) + owijka fizik

Mostek System Ex

Korby na razie od starego wrzucone Lasco torowe 48 w niedalekiej przyszlosci czarne Miche Primato Advanced

tyl Halo17t+kontra dura ace

Siodlo Selle Italia

 

Jutro pstrykne wyrazniejsze fotki..

 

edit: byki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre koło to nie jest popołudniowa herbatka u babci z kruchymi ciasteczkami.

chcesz mieć kółeczko wzajemnej adoracji gdzie wszyscy głaszczą się po główkach nieważne jaką głupotę palniesz to nie tutaj.

kiedy ja zaczynałem przygodę z szosą singlem fixem to subforum raczkowało, klejonki były powszechne bo na rynku były tylko miche za kupę hajsu.ostre trzeba było chcieć mieć i nikt nie szukał zachęty na forum.

myślałem kiedyś, że fajnie będzie jak dużo ludzi będzie jeździć bez przerzutek.potem miałem nadzieję, że ludzie się zrażą i będzie można po taniości fajne sprzęty kupić jak przesiądą się na longboardy.poskutkowało to wysypem pomalowanych proszkowo wagantów i innych parchów na allegro za wściekłe pieniądze.i wielką warszawską masakrą pod planem B/placem zbawiciela gdzie pajace bez strapów/hamulców nie ogarniają roweru i rozjeżdżają dzieci.tu byli keidyś ludzie z ogromną wiedzą, zajawką i pomysłami a teraz mamy posty 'czy ta rama będzie dobra do ostrego koła jak ją pomalować chce ostre co robić'.

na ostrekola.pl wszyscy miziają się po główkach i jest milusio, tam się odnajziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was buce, przez was Tad3k skończył ten temat i przez takich jak wy giną dzieci pod kołami ostrych bez hampla. Ja dziękuję bardzo, ja się obrażam. Nigdy się nie dowiem co kryje trzecia warstwa lakieru i skąd te serduszka z mistycznej ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tadek - tak jak pisał wcześniej Elberet - tu się chłopaki nie miziają i my na nieco bardziej szorstkie słowa przymykamy nieco oka(przynajmniej ja trochę odpuściłem :) ) ale burackich tekstów i wysyłania kogoś po leki, nie będę tolerował.

Ostrzeżenie w nagrodę

 

 

edit - trochę nie doczytałem - Pixi - następnym razem lecisz, trafiłeś po prostu na Fenthnina, on jest ten dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krusto co to za prototypowe opony produkowane w najciemniejszych tajnych piwnicach undergroundu że trzeba było zakryć nazwę by nie udostępniać poufnych informacji na ich temat?? Z ciekawości pytam, to conti Gatorskin ??

 

A i powiedz jak się zachowują te obręcze Halo bo miałem je w planach zakupić ale wziąłem inne ale bardzo kusiła mnie ich waga przy tym profilu (to ponoć to samo co kinliny tylko pod nazwą i ceną Halo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe udalo Ci sie :thumbsup: oponki to Conti Gator Hardshell, a napis zamalowalem bo mi nie pasowal pomarancz, ot tak...

Jesli chodzi o kola to nie moge narzekac, lataja nad dziurami. Nie jest to wysoki stozek bo tylko 23mm ale zalezalo mi na wytrzymalosci bo tutaj dziury mam jak w polskich drogach.. niestety lekkosc kol przeklada sie na zdzieranie opon a te sa juz trzecie u mnie (trzeci komplet) :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazylem jeszcze bo nie do konca jest skonczony ale granice 7-8 kg...

Same obrecze waza po 545gr..

Osobiscie uwielbiam na cienkich rurkach rowerki ale tez chcialem zlozyc cos ze sportowym zacieciem na miasto, no i jest. Nastepny w projekcie bedzie klasyk :thumbsup: choc budzetowo wysralem sie na to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także najbardziej podobają się cieniutkie rurki :teehee: Szkoda, że dobra torowa stal tyle kosztuje no ale od czego mamy stare szoski. A oto moja:

 

20120911_153011.jpg

 

Rama: Giant Speeder

Obręcze: Remerx

Piasta tył: Novatec

Opona tył: Continental Ultrasport

Korby: Sturmey Archer

Stery: SH 600

Łańcuch: KMC 510HX

Siodło: Pinarello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazylem jeszcze bo nie do konca jest skonczony ale granice 7-8 kg...

Same obrecze waza po 545gr...

 

Mój błąd myślałem że masz te obręcze nie doczytałem znaczka bo tak mnie pochłonęły te zamalowane loga na oponie :teehee:

http://www.halorims.com/products-details.php?id=RMHAT32B

te 435gr przy profilu 27mm więc całkiem fajnie tylko ciekawe jak z wytrzymałością

 

Pasiasty niezły szczurek :thumbsup: co za wideł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo78, fajny sprzęcik, tylko wolę większe napędy. ;)

Krusto, zawsze chciałem złożyć coś tego typu. Aczkolwiek wsadziłbym jakiś bardziej 'aero' widelec z trochę grubszymi goleniami, oczywiście carbon, trochę dłuższy mostek i siodło typu SLR. Ale ogólnie cacula :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...