Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Takie hample nie mają zbyt dużej mocy, ciężko w gruncie rzeczy przelecieć przez kierownicę... Kilka razy zdarzyło mi się awaryjnie hamować przednim hamulcem i obyło się bez fikołków, raz tylko uniosło mi się lekko tylne koło ale to już była podbramkowa sytuacja. Albo mam ciulate klocki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeździł ktoś na takim łańcuchu jak u mnie tzn Izumi V-tough bo mam problem wydaje mi się że za głośno chodzi + na jednym obrocie korby jest bardziej napięty niż jak jest na drugiej połowie obrotu czy to może być tak że blat lub zębatka jest w jajo? jak to sprawdzić w czym problem?

 

pewnie jajko, ja mam od nowości łańcucha taki problem więc to na bank nie jego wina blat to sturmey archer także to jego wina, i nie idzie tego w jakikolwiek sposób zniwelować, tylko kupno nowego zostaje

 

Ja też mam ten problem i wcale nie mam jajowatego blatu. Wczoraj odrysowałem go na kartce i zrobiłem koło cyrklem - idealnie okrągły. Tylna piasta z koronką kręci się równo, także raczej nie ich wina. Korby to Sturmey Archer, nowo zakupione. Myślałem, że może suport krzywo wkręcony ale jeżeli tak by było to nie byłoby różnicy w której fazie obrotu są korby. Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu po prawie roku postanowiłem ogarnąć jakieś zdjęcia mojego ostrzaka.

mIZZM.jpg

ramka to edi strobl, produkcja niemiecka na columbusie SL rozmiar 56.

ruska sztyca, concor, stery campy, mostek sr 100mm, kiera jakaś z górala, korba gipiemme, blat campy 46t.z tyłu novatec, 16t i mavic 190cośtam lekki jak nic.z przodu campa i mavic ma2. no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...