Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tarczy z tego co wiem zebatek 15z nie ma, bo wtedy łańcuch sie turla po piaście. Korba 170?

 

Prędzej z przodu zmieniaj, choć najlepiej mieć to 17z z tyłu, łatwo dobrać przełożenie żeby te było zdrowe dla opony, ale takowej pod disc także nie dostaniesz.

 

wiem, ze z 15tka ciezko bo juz szukalam, jeden gosc

9ten sam u ktorego cale kolo kupowalam) powiedzial ze moze ma ale wlasnie z mniejszymi srubkami zeby wlasnie o lacuch nie ocieraly. mial sprawdzic,ale sie nie odzywa. ale 17tke ma.

tylko mam gruba 16tke, a chcialaym cienka 15tke bo mam dobry cienki lancuch i blatu nie musialabym kupowac. a torowego blatu nie chce bo drogi. ale pomysle o tym jeszcze - na poczatek takie mieciutkie przelozenie to spoko, jak wroce do plaskiego poznania chce miec ciezsze.

a przelozenie 44/16 to jakies zle dla opony strasznie?

 

korby 170:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze póki się nie okazało, że śruby, którymy przykręciłem blat są zbyt długie i blokują się o ramę. Śruby zmieniłem ale są zbyt drobne, blat zaczął latać. Szukam na razie jakiś z kominkami żeby się przemęczyć, a później wymienić korbę na cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No korba akurat do tej ramy pasuje jak do zadnej innej. Rama calkiem ladnie wyglada, tylko podobno mega ciezka.

Kry0 powiesz cos na ten temat?

 

Nie mam porownania z columbusami i ultralekkimi ramami, wiec nie wiem czy jest az tak ciezka. Lekka nie jest ale daje rade, jezdzi jak maly czolg. Wczesniej zapomnialem odpowiedziec: tak, sztyca 25.0 nic pieknego w tym rozmiarze sie raczej nie znajdzie, zostaje zoom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest to mój trzeci sezon na tym rowerze, lecz w zime troche go podrasowałem, pomalowałem rame, zmieniłem koło.

 

6905269036_182bba9964_b.jpg

 

Co to za rama ?

 

I czy polecacie ramy torowe Leader ? Bo na wrostro.pl są 3 modele: 721,725,727 a ja nie znam się kompletnie w temacie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...