Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy ile w takim widelcu jest włókien węglowych, a ile wkładki aluminiowej. Bardzo mało jest widelców w pełni carbonowych, najtańsza chińska opcja przewiduje oplecenie alu widelca wkłóknem (!), ale to już poznać po wadze.

 

Co do roweru dao, jeszcze kilka lat temu krzyczałbym o mostek na minusie, teraz jestem już stary i mnie plecy bolą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...

Czy można byłoby to wywnioskować z twojej wypowiedzi, że mówiąc o żaglu, miałeś na myśli maszt???

Pływam zawodniczo już jakieś 10 lat i jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby był zintegrowaną częścią żagla :laugh:

 

Myślę, że tak podstawową wiedzę mają dzieciaki w podstawówce, albo nawet i młodsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/e...79556f.jpg.html

 

A oto moje ostre.

sztyca chociaż mam inną chromowaną z dawnych lat to jest troszkę przykrótka będzie wymieniana na coś innego, teraz siedzi tam czarna bontragera.

korba jest przejściowo, trochę nie tak epoka, ale cóż poradzić.. jeszcze są inne wydatki ;)

Proszę o opinie, komentarze i ew porady.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie strony medalu :)

 

Teraz np mam detonatora, super opona, ale widać, że się ściera. Kontender dla tego przykładu był mega twardy i można było trzeć i trzeć.

Tylko... no właśnie... niech Cię złapie deszcz, albo będziesz chciał szybko zahamować, a nie się poślizgać, docenisz jednak lepsze oponki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co masz założone?

Specialized Armadillo, może w mega stanie nie jest ale i tak jest pro, rzadziej Michelin Lithion.

mieć ostre i nie męczyć skidów, to tak jak iść do kościoła nie zmawiając zdrowaśki

Z cyklu filozofia ostrego koła, bo jak można mieć ostre z hamulcami? Jak widzisz można i jakoś dobrze mi się jeździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...