Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam zmienić opony, bo pewnie masz kontendery? W deszczu będzie masakra, jak zresztą z każdą gumą jednoskładnikową. Kontender ma jeszcze tą przypadłość, że na suchym nawet się ślizga jak głupi, a w deszczu z przodu bym nawet nie próbował, bo na samym tyle to jest masakra.

 

Budżetowo, ale jak się spodoba to z czasem zmienisz wszystko :P

 

I ta korba straszy, żebyś tylko nie ukręcił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te obręcze i manetka (?) średnio spasowane z reszŧą.

 

Dla mnie obręcze jak najbardziej spasowane, a poza walorem estetycznym dałem je z 2 powodów: są bardzo mocne i miałem je już w piwnicy z całymi kołami. (rower z założenia budżetowy)

 

Manetka może razić - owszem. Nie miałem jednak zbytnio pola manewru (to nie 3 biegi do których można sobie dokupić oldschoolową dźwigienkę), tragedii dla mnie nie ma, za to jest ciekawy kontrast.

 

Tragedią byłyby dla mnie jakiekolwiek plastikowe części poza manetką oraz nowe części. Dlatego postarzałem nowe części w przypadku gdy nie mogłem dostać używanych oraz ulock z mocowaniem wyglądają tak a nie inaczej.

 

Rower złożyłem niedawno i jestem strasznie zadowolony. Odnoszę wrażenie, że żaden złodziej by się na niego nie pokusił :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wrzucałem ale przyszło parę zmian: nowe korby, siodło, koło przód, kierownica (za aktualny stan owijki przepraszam ale już idzie do mnie nowa)

W planach zaplecenie jakiegoś lekkiego kółka na tył i by było chyba wszystko póki co :)

 

hDpDt.jpg?1

Fgtwb.jpg

QaVqb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower złożyłem niedawno i jestem strasznie zadowolony. Odnoszę wrażenie, że żaden złodziej by się na niego nie pokusił

 

Zdziwiłbyś się. Ze dwa lata temu brat zostawił sfatygowane Wigry 3 na klatce w kamienicy (obdarte, trzeszczące, skrzypiące, po jakimś czasie z kapciami) i znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jara się swoim sprzętem jaki by nie był. A manetki nie mogłeś dać na skośnej na obejmę? Koła docelowo wylatują czy zostają?

 

Jak chcesz dać manetkę typu grip na ramę? Z resztą główną zaletą takiej manetki jest najszybsza z możliwych zmiana biegów, co przekłada się znacząco na dynamikę jazdy. Zostawmy już tę manetkę.

 

Wszystko zostaje jak jest, maszyna spełnia wszystkie moje wymagania: jest szybka, zwrotna, wozi ze sobą zapięcie, podoba mi się wizualnie (nawet bardzo), nie trzeba jej polerować po 3 użyciach, nie trzeba się zbytnio martwić ani dopieszczać oraz przegania skutecznie pieszych z DDRów :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dać manetkę typu grip na ramę?
A manetki nie mogłeś dać na skośnej na obejmę?

Chyba że nie wiesz co to manetka na obejmę albo nie doczytałeś o co mi chodziło. No i co kto lubi, ale połączenie klasyki z nowoczesnością, jeszcze w takim wydaniu jest co najmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...