Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Dao nie opieraj blatem bo nie dlugo sie nacieszysz!

 

blat się nawet nie dotyka, wszystko trzyma się na przednim pedale ;)

 

Wcześniej miałem singla, jakość i wrażenia z jazdy są nieporównywalne - ostre samo jedzie, zwłaszcza pod górkę. Od dwóch dni próbuję zrobić skida, za każdym razem wyrzuca mnie do góry, na yt tak łatwo to wygląda ;) zatem noski lub strapy moim celem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno bez tego skidować... proponuje strapy, jak dla mnie wygodniejsze + buty się nie niszczą.

platformówki zakupione, teraz strapy. polecacie coś konkretnego? odczuję różnicę między tym co jest na allegro, a strapami veganskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie tylko na początki tylko do ogólnej jazdy. Mam 48/18, a jednak już trochę nakręciłem...

A czemu sobie nie zejdziesz z rozmiarów koronek? Jakbyś kiedyś się decydował, a Twój blat ma przypadkiem rozstaw 130BCD, to wiesz do kogo uderzać :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czemu sobie nie zejdziesz z rozmiarów koronek? Jakbyś kiedyś się decydował, a Twój blat ma przypadkiem rozstaw 130BCD, to wiesz do kogo uderzać :teehee:

 

Przyszlosciowo bedzie torowy blat 46 i zebatka z tylu 17. Jest to optimum, a udo dosc mam :) , fajnie mi sie tak jezdzi, a juz nakrecilem ok 3,5tys, takze raczej nie tylko na poczatek takie przelozenie jak wspomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...