Skocz do zawartości

[budowa] Ostrego Koła - rady i porady


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

nikt za ciebie nie policzy teraz długosci szprych. O ile obręcze to na 99% swift arrivy to piasta pewnie jakaś nowa tania torówka, której wymiarów nikt nie zna(no dobra, joytech to 68 i chyba 32). Poszukaj na necie kalkulatorów, poradników i pomierz jak będziesz miał części(albo szukaj wymiarów w necie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kalkulator, jest pięknie, pozostaje jedno pytanie, o rodzaj najlepszego zaplotu. Tutaj w w poradniku znalazłem jakiś zaplot torowy, ale to było kilka zdjęć nic mi nie mówiących, a w kalkulatorach pytają o ilość krzyżujących się szprych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy raz spróbowałem skida, wyszedł cały jeden metr ;) niestety przy drugiej próbie odkręciła się kontra, jakoś dokręciłem przy pomocy śrubokręta, ale nie pomaga, dzisiaj rundka po sklepach w moim mieście, niestety nigdzie nie mieli klucza do kontry, w większości robili oczy ;) w necie widziałem klucze shimano, ale 120 zł to trochę dużo, poradzicie gdzie można taniej dostać odpowiedni klucz?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował ale kontry nim nie przykręcisz. nie ma za co się zaprzeć bo krótki i wąski więc w rękę będzie se wcinał. Ja mam BBB http://www.harfa-harryson.com.pl/?do=pokazProdukt&pid=436&firma=432

dobrze wykonany sztywny i długi. kręciłem wiele kontr różnych producentów i naprawdę daje radę. kupiłem w stolicy z 29pln, cena jednej kontry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował ale kontry nim nie przykręcisz. nie ma za co się zaprzeć bo krótki i wąski więc w rękę będzie se wcinał. Ja mam BBB HARFA-HARRYSON Henryk Charucki

dobrze wykonany sztywny i długi. kręciłem wiele kontr różnych producentów i naprawdę daje radę. kupiłem w stolicy z 29pln, cena jednej kontry.

 

kontra csepel raczej jakaś wyjątkowa nie jest, zatem biorę. dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy raz spróbowałem skida, wyszedł cały jeden metr ;) niestety przy drugiej próbie odkręciła się kontra, jakoś dokręciłem przy pomocy śrubokręta, ale nie pomaga, dzisiaj rundka po sklepach w moim mieście, niestety nigdzie nie mieli klucza do kontry, w większości robili oczy ;) w necie widziałem klucze shimano, ale 120 zł to trochę dużo, poradzicie gdzie można taniej dostać odpowiedni klucz?

 

 

pozdro

 

 

klejanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już piasty tylko z ostrym, widziałem dwa razy ostre po obu stronach i ostre z jednej i wolnobieg z drugiej. Powiedzcie mi proszę, czy ktoś widział, wie czy istnieją i gdzie można dostać piastę dwa razy wolnobieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnobieg możesz nakręcić na tą stronę piasty przeznaczoną pod zębatkę i kontrę w miejsce zębatki. Przynajmniej ja tak miałem i w joytechu i w sturmeyu i jakimś nonamie więc mając flip flopa możesz mieć wolnobieg z obydwu stron

 

 

Czyli biorę flip flop, albo fixie fixie i zamiast kontry nakręcam nakrętkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...