Skocz do zawartości

[budowa] Ostrego Koła - rady i porady


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny, ładny :D dorzuć Pan jeszcze brązową owijkę/miodową FIZIKA (wiem, wiem że łatwo mówić, a cena zabija ale chyba warto) i będzie chyba bardzo ładny efekt : ) No i siodło chyba trzeba poprawić bo przy dolnym chwycie klejnoty pod pępek sobie przyciskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolnym nie jeżdżę, jakoś mi nie podchodzi. A co do owijki to nie wiem, planowałem raczej zostawić barana gołego i trochę go odświeżyć jedynie. No ale zobaczymy na czym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem bez nosków wszystko było ok chociaż wydawało mi się właśnie, że dość nisko są te pedały.. Jak doszły noski to jazda tylko w nich, inaczej na zakrętach idą iskry :woot: A co do ramy to nie mam pojęcia, sprzedający nie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo upadac to trzeba umiec hehe.. a zatyczki mialem porobic z korkow od szampana ale jakos sie zebrac nie moge, a po drugie juz sie przyzwyczailem tak jak jest a i przy nowym projekcie bedzie nowy baran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat nie ma tego problemu.

Przy okazji mam pytanie, była rozmowa o torowym zaplocie czyli krzyże od strony napędu a radial z drugiej, tutaj mamy szosową piastę z odwrotną sytuacją.

3560224.jpg

Jest to zasługa innej budowy piasty, widać zresztą że nyple są od strony piasty więc jest to prawdopodobne, czy jakaś magiczna siła? Mógłby ktoś obeznany zabrać głos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat nie ma tego problemu.

Przy okazji mam pytanie, była rozmowa o torowym zaplocie czyli krzyże od strony napędu a radial z drugiej, tutaj mamy szosową piastę z odwrotną sytuacją.

3560224.jpg

Jest to zasługa innej budowy piasty, widać zresztą że nyple są od strony piasty więc jest to prawdopodobne, czy jakaś magiczna siła? Mógłby ktoś obeznany zabrać głos?

Pod względem przenoszenia sił napędowej i hamującej nie ma to znaczenia po której stronie są krzyże ze względu na sztywność piasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...