Skocz do zawartości

[buty]


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

buty adidas el moro mid

 

wysokość 3/4 do kostki

wierzch buta ze skóry lączonej z siatką

kolor czarno-czerwono-szare

 

zapiecie na sznurowki + rzep.

na jezyku schowek - kieszonka - prawdopodobnie na sznurowki - choc ja podkladam je tak jak poprzednio pod rzepa.

 

buty znalazłem na allegro. cena 250 zł w stosunku do ceny 399 zł w harfie to mysle niezla cena.

sprzedawca byl z mojego miasta wiec towar bez problemu moglem obejrzec i przymierzyc.

 

http://www.harfa-harryson.com.pl/fnc/goodd...=841&pos=11

 

duzy plus jak dla mnie to kolorystyka - duzo czerni co jest wybitnie dopasowane do moich potrzeb - głownie estetycznych.

 

buty sa wygodne. podeszwa jak na turystyczne buty bardzo sztywna.

jedyny mankament (jesli tak mozna wogole powiedziec) to ze buty (tak jak wiekszosc) nie jest kompatybilna z spd platformowymi (czerwone dx'y) shimano - podeszwa wymaga sciecia czeci bieznika w rejonie pedalow. dają sie one wpinac oczywiscie ale wpiecie jest dosyc niezdefiniowane. korekta grubosci bieznika likwiduje problem (robilem tak juz z dwoma parami butow)

 

to moja piąta para butow do spd: adidas el moro mid 1, northwave freeride, shimano sh-m 58, adidas jaltona i teraz te.

el moro sie zuzyly (choc wiem ze jeszcze ktos na nich jezdzi)

w northwave wykleila sie z podeszwy sekcja mocowania bloku

shimano pekly na podeszwie za punktem mocowania progu

jaltony (felerne konstrukcyjnie) po prostu sie rozlazly - jak na buty mtb byly zbyt delikatne

 

dzis pierwsza jazda. but dobrze lezy na nodze i zapewnia mało luzu stopie w czasie pedalowania. choc wyczuwalny jest w trakcie chodzenia ruch pięty - tak jakby skarpetka suwala sie razem z butem - spowodowane jest to tym iz nie wiażę ich do samej gory, gdyz sznurowki uciskają mi stopy przez język. problem ten nie jest jednak wyczuwalny w trakcie jazdy. wiazanie bez ostatniej dziurki wystarczy do jazdy.

 

rzep jest troche krotki i wyciagniety sprawia problem przy wiazaniu - sznurowki mocno sie w niego wczepiaja. nie jest to wielki problem jednak sugeruje malą zywotnosc sznurowek.

 

buty maja wklad antybakteryjny. nie sa wodoszczelne.

 

buty maja bardzo dobre przelozenie sily na pedal. pedałów nie wyczuwam, but nie poddaje sie przy jezdzie "w korbach".

 

wybralem je ze wzgledu na preferowany styl jazdy - turystyka - i te spelniaja moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja podepnę sie po temat posiadam el moro http://www.harfa-harryson.com.pl/fnc/goodd...=840&pos=12

buty są użytkowane drugi sezon pokryte są czym s w rodzaju zamszu..kolor czarno-czerwone

na plus :

porządnie zrobione - wszytko ładnie wykończone, nie ma sie do czego przyczepić

ciepłe - jeździełem w nich przy 0*C i dawały rade, w lecie nie grzeją i zapewniają dobrą wentylacje

bardzo wygodne- pary razy byłem w nich na mieście "z buta" gdy jeszcze czekałem na pedały mimo sztywnej podeszwy naprawdę duży komfort, ja akurat mam idealnie dopasowane buty mimo że kupowałem je przez neta, również w terenie dzięki bieżnikowi świetnie sie spisują

kolor mimo deszczów, piachu, soli w zimie, buty dalej posiadają czarny kolor

buty posiadają języczek z tyłu bardzo przydatna rzecz do długich spodni

podczas jazdy nie wyczuwam aby brakowało sztywności podeszwie

ogólnie bardzo udany model butów dla osób które cenią sobie ładny wygląd, komfort mimo że są to buty na rower śmiało można w nich chodzić, zwiedzać

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...