Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zwiazku z tym ze nie mam 20 postów , miałem dac na allegro ale stwierdzilem ze zanim trafi na allegro napisze tutaj, moze akurat kogos to zainteresuje,

mam do sprzedania,

około 200kg mniej/wiecej około 300sztuk nowych tarcz/blatów chromowane 44zeby, firma romet, polowa zebatek jest oddzielona od korby, a druga polowa ma jeszcze przymocowana korbe, korba jest w polowie ucieta,

 

zdjecia wysle zainteresowanym na adres email'owy

 

zebatki najlepiej wykorzystac do innych celów

 

co do ceny to 1zl za 1sztuke, sprzedam tylko calość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bede miał mostek Shimano 600 seria 6400. Ceny jeszcze nie ustaliłem ale czekam na propozycje. Na razie w mostku jest kiera ale jest krzywa a nie wiem jak ją wyciągnąć wiec bede ją przecinać ale jak ktoś będzie chętny to oddam z kiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNE NOSKI DURA ACE

Sprzęt sprawny, stan techniczny idealny, wizualny patrz zdjęcia. Gwarantuję brak luzów, są świeżo po serwisie. Gdy je otworzyłem, miały oryginalny fabryczny (!!!) smar Dura Ace, tyle, że zaschnięty. Dałem nowy, identyczny, skontrowałem po uprzednim wyczyszczeniu środka. Łożyska 2x kulkowe plus igiełkowe. Lewy pedał posiada otarcia korpusu (niewielkie) i gwintu na osi (był zapieczony w resztce korby i nie uważałem zbytnio, uwalniając go szlifierką

Ten sprzęt to prawdziwy rarytas. Sprzedaję wraz z blaszkami pod buty i śrubkami (1 nieoryginalna). Wszystkie gwinty sprawne. Idealne do ostrego koła czy retro szosy.

Posiadam także oryginalne noski, do kupienia osobno w stanie technicznym bardzo dobrym, lecz z pewnymi otarciami chromu i odrobiną rdzy (do doczyszczenia i będzie cacy).

Waga realna :Blaszki+śrubki 12g Komplet pedałów 296g Komplet nosków 66g. Całość 375 gramów.

 

Real foto:

http://imageshack.us/g/88/1009745.jpg/

http://img88.imageshack.u...?id=1009745.jpg

 

Cena:

Komplet 130zł

Pedały+progi+ śrubki 90zł

Noski 50zł

info i oferty na priv, albo na maila: victor.wisniewsky4@gmail.com

 

W najbliższym czasie będę miał na sprzedaż inne retro noski Suntour Cyclone.

pozdrawiam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam https://picasaweb.google.com/112711616369817967530/FujiTrackPro2010NaSprzedaz# (zdjęcia robione wczoraj)

 

Z ważniejszych rzeczy:

 

Rama w rozmiarze 56, nieprzycięty widelec i tylko trochę skrócona rura podsiodłowa (od środka suportu do mocowania prętów ok. 75 cm, ale można jeszcze podnieść o jakieś 2-3 cm). Stan idealny, tylko przy jednym haku mały odprysk lakieru (widać na zdjęciu).

 

Korba Sram Omnium 172,5 w idealnym stanie, suport gxp 2011 (kręci się naprawdę super, jest też lepiej uszczelniony), blat Sugino Zen 51z, łańcuch KMC k710sl.

 

Koła to obręcze Mavic Cxp33 (pomalowana jest tylko powierzchnia pod hamulec, nie cała obręcz - pierwszy raz sprejowałem i trochę się już pozdzierało) na piastach Mack - 28 szprych na 3x (tylne koło - dt competition, przednie - revolution), piasta tylna fix-fix, zębatka EAI 17z. Koła również w idealnym stanie, do tego wytrzymałe i lekkie (1700 gr).

 

Kierownica to Profile Design Cobra Wing (ma rysy od mocowania przystawki) z przystawką Syntace C3, mostek Deda Zero 100 Servizio Corse.

 

Siodełko San Marco Concor Light Racing Team.

 

Pedały Exustar e-pm25 (podniszczone tylko wizualnie, dokładam nowe, oryginalne bloki), mogę zmienić na Ritchey Pro V4 (mają luzy) albo Keo Classic (też z luzami).

 

Dokładam też mocowanie do bidonów pod siodło System XLAB Turbo Wing http://www.nytro.com/prodimages/5589-BLK-L.jpg (dużo lepsze niż to od Tranzx - nic się nie obluzowuje, nie przekręca nawet na dużych wybojach). Razem z kompletem śrubek i dwoma paskami na rzepy.

 

O rower bardzo dbałem, wygląda i "chodzi" jak nowy - nigdy nie brał udziału w wypadku, nie był bity, napęd niezużyty. Rozstaję się z żalem, ale potrzebuję kasy. Za cały rower chciałbym 3800, jak nie będzie chętnych - w niedzielę wieczorem idzie na tydzień na allegro. Jak wciąż nie będzie chętnych - będę sprzedawał na części (można je już sobie zaklepywać). Zapraszam też do oglądania i jazd próbnych w Warszawie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koło 26 cali, alu, na piaście naklejona na klej epoksydowy zębatka i kontra z "rowerowego na rogu" (18 zębów? sprawdze jak z pracy wrócę). Generalnie nic markowego raczej. Przejechane...może z 15 km. 20 zł + przesyłka? Jeśli komuś potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię kierownicę typu jaskółka lub inną w retro stylu, ważne, żeby nie była za wysoka, tzn. patrząc na kierownicę zamontowaną w rowerze z boku, żeby była możliwie płaska, bo te jaskółki, które oglądałem w sklepach, cholernie się wznoszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...