Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam piękny zestaw: bycze CSEPEL (czarne), mostek SR (80mm), owijka Barbieri (czarna). Do odbioru i obejrzenia w Poznaniu. Cena do uzgodnienia. Dodam, że sprzęt był kupiony nowy (także mostek)! Wartość nowych byczych to 90pln. Całość jeżdżona około 3 miesiące. Jedyna wada to delikatnie przytarta owijka od opierania o ścianę (tylko z jednej strony).

2011-04-09%25252014.55.27.jpg

Na fotce owijka jest przybrudzona od ściany :)

 

W rozliczeniu mogę przyjąć siodło (coś klasycznego w ciemnym kolorze), owijkę (czarna lub brązowa).

Ile chcesz za ten zestaw? Nie da sie wysyłac do ciebie prywatnych wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść tą rame na eBay, tam sie zabijają o stare Gazele.

 

A ja jestem w posiadaniu całego rowerku gazelle champion mondial tylko że starsze wydanie chyba te 1, rury i widelec r. 531, calutki osprzęt suntour superbe, piękny mostek cinelli, kierownica cinelli g itali, sztyca campagnolo itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa kokpity na zbyciu o tym pisałem wcześniej:

2011-07-16%25252009.50.46.jpg

 

a tutaj gięta, przycięta do 40cm z pięknymi chwytami i krótkim mostkiem SR (~60mm) drugi mostek SR (100mm) bez śruby trzymającej kiere dodaje jako gratis:

2011-07-16%25252009.54.18.jpg

 

Pierwszy zestaw 110pln, drugi 80pln. Za obydwa zestawy razem oczywiście upust ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMNIENIE!

 

O godzinie 15:01 "zaczynają się kończyć" moje aukcję :D

 

Ceny nie wygórowane, a emocje zapewnione gdyż zapowiada się OSTRA walka bo obserwujących jest sporo.

 

Zapraszam i polecam stuff który posłuży jeszcze w nie jednym rowerze.

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=12489757

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...