Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to w bikepark jest całkiem płaska bez spadku http://bikepark.com.pl/index.php?page=bycze-rogi-csepel

ze spadkiem jest na wrostro http://www.wrostro.pl/produkt/kierownica-czasowa-bycze-rogi-czarna ale z tego co widzę to niedostępna. Fajna jest bo wchodzi do klasycznego mostka a nie jak większość do ahead 31,8. Następna sprawa to ja jestem tak przyzwyczajony do mojej kierki przyciętej, z której używam w najszerszym chwycie 37cm na podjazdach, normalnie jeszcze mniej, że 42 centy to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po awarii a tu taka cisza?

 

Zamienię korbę shimano 105 (fc1050) kwadrat 170mm na jakąś 175mm. Jeśli na shimano to bez blatów, a jeżeli ktoś chce się machnąć na campę (lub inną) to raczej z blatami (u mnie 52 i 41). Zdjęcia na priv mogę przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM

 

Rama - MOSER:

http://allegro.pl/sh...item=1656055669

 

KOŁA

 

PRZÓD:

piasta - Campangolo Record 32 otw, zacisk

szytki - Tufo S33

obręcz - Mavic GP4

szprychy - nierdzewki Sapim (albo DT, nie pamiętam)

180 zł

 

TYŁ:

piasta - Miche Primato Pista,

szytki - Tufo S33

obręcz - Mavic GP4

szprychy - jw.

koronka - Miche, 18 zębów

kontra - Miche

240 zł

 

Za komplet kół chcę 400 zł (same piasty i szytki są tyle warte):

oprócz piasty Campy, którą kupiłem jako używaną zestaw ma przejechane mniej niż 100 km.

 

 

KORBA:

Campagnolo Record (szosowa z 1 blatem 52 z.)

110 zł

 

 

Kierownica:

- Riser Zooma, przycięty na 50 cm,

- Gripy Hoffman

50 zł

Mostek:

- SR 50mm, srebrny, 1 cal

15 zł

Siodełko:

- San Marco SKN (przetacie na krawędzi)

30 zł

 

Pytania, skargi, oferty - PW.

 

Do cen należy doliczyć koszt wysyłki (lub odbiór osobisty w Poznaniu, od lipca w Opolu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówi @KaeMeS jest powszechnie stosowaną, sprawdzoną we współczesnym handlu praktyką i nie wiem jak można twierdzić, że tak nie jest.

Ładnie opakowane i odpowiednio podane gówno sprzedaje się jak świeże bułeczki, a to samo gówno leżące na ulicy jest rozdeptywane. Istota działania galerii handlowych. Sukces Apple.

Jest to tzw. efekt halo, zniekształcenie poznawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot:

nie wiem jak Wy na to patrzycie, bo ja mam gdzieś hipsterke i środowisko ostrokołowe, ale

 

jeśli ktoś chce kupić gotowy, to patrzy jak on wygląda a dopiero później na ewentualne części [a wyżej omawiany, nie wygląda w ogóle, i moim zdaniem nie ma w nim pomysłu, ot taki na szybko skręcony]

 

bo jak ktoś patrzy na części składa sam...

 

co do samej aukcji, moim zdaniem cena może i dla sprzedającego korzystna, ale ja bym takiego roweru nie kupił za ta cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[k] klamkę przełajową, rozpinaną na cal, może być z redukcją

 

 

Adresowane do kogoś kto potrzebuje hampelka

 

Pisałby się ktoś na taki myk, że kupujemy komplet kalmek i hampli a kasa po połowie, z tym że ja biore hamulec na tył.

 

???

 

Klamki przełajowe a szczęki jakaś campa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...