Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak masz petardycznie dlugie nogi, ja mam przekrok 100 cm (o ile tak samo rozumiemy przekrok - od podlogi do krocza, rozkrok tak na 15 cm) przy wzroscie 209 cm. W szosie rama 67 cm i sztyca 350 mm, wysunieta prawie do ogranicznika. W ostrym mam rame 63 cm i zaczalem sie bac, ze mi sztyca peknie (od kiedy przezylem to na goralu mam niezla traume) wiec nabylem kolejna rame 67 cm. Takze rozumiem, że Twoja sztyca tez jest na ograniczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem tutaj: http://www.malmet.poznan.pl/ . Sama rama - piaskowanie drobnym ziarnem + jakiś podkład antykorozyjny (kierownik produkcji stamtąd zna się na rzeczy) + właściwy kolor wyszło jakieś 70zł (zależy chyba od koloru - wiadomo ze jak mają akurat zamówienie w tym samym kolorze co ty to i koszt i czas trwania prac się zmniejszą). Niby słyszałem że gdzieś można trafić nawet za 50 ale ja jestem zadowolony, wszystkie gwinty zakryte, dobry kontakt. Malowałem tam też inne rzeczy niekoniecznie rowerowe i zawsze byłem zadowolony z efektu. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w Poznaniu kupie od ręki jakiś wolnobieg 1rzędowy? Pilnie potrzebuję na dziś 17z albo 18z na gwint 34. Byle nie falcon itp z poz-biku bo wczoraj właśnie zajechałem takowy po 2 dniach użytkowania... Może ktoś ma jakiś i chciałby sprzedać? PILNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakieś szytki, najlepiej ruskie albo z lidla czy z końśtam.

 

Kupowałem niedawno szytki Schwalbe Montello po 45PLN ale na razie nie widzę nic poniżej 70PLN. Załatwiłem już jedną. Jeżeli nie uda mi się jej zakleić, to też będę szukał jakiejś taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...