Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry i przepraszam jezeli pisze w zlym watku.

 

Dzisiaj w Carrefourze, w dziale sportowym/rowerowym

dostrzeglem (pisownia oryginalna):

 

"Detka do kolazowki" cena 29 zl

 

Jest to szytka 700x22 (chyba), napisy

na kartoniku Giro Pro, firmy nie pamietam

ale cos jak : Beoyue. Waga 290g. Google milczy.

 

Czy ktos z forumowiczow mial z tym do czynienia?

 

pozdrawiam

 

MarcinB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ramę szosową Staiger (West Germany), podsiodłowa 58,5cm. Sprzedaję razem ze sztycą (nowa Accent), suportem (przejechane ok 250km NECO), widelcem, sterami (oryginalne, piękny chrom, można spokojnie smiagać - do przesmarowania). Dorzucam łańcuch (przejechane ok 150km). Rama dość zwarta. Oryginalny lakier. Trochę o minusach ;-) Nie są to żadne wyrafinowane rurki, lakier oryginalny ale trochę pościerany. Są lekkie wyżłobienia na tylnych hakach. Preferuję odbiór osobisty. Za kilka złotych extra dorzucę tylne koło z zaklejoną koronką 16z.

 

Więcej info i propozycje cenowe na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie kupię jakiś widelec pod moje przyszłe OK

Teraźniejszego nie udało się zdjąć nie niszcząc całkowicie gwintu.

mocowanie 1". Trzon 20,2cm. gwint 8,7cm. oczywiście na kółko 28". mocowanie na hamulec.

 

Wymiary zdjąłem z tego starego. Pomóżcie mi proszę znaleźć coś co będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie kupię jakiś widelec pod moje przyszłe OK

Teraźniejszego nie udało się zdjąć nie niszcząc całkowicie gwintu.

mocowanie 1". Trzon 20,2cm. gwint 8,7cm. oczywiście na kółko 28". mocowanie na hamulec.

 

Wymiary zdjąłem z tego starego. Pomóżcie mi proszę znaleźć coś co będzie pasować

 

Jak szukasz nowego, to może taki?

Widzę, że nie mają na stanie, ale warto zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz nowego, to może taki?

Widzę, że nie mają na stanie, ale warto zapytać.

 

Niekoniecznie nowy.

Poprzedni był wygięty tak do przodu. Chyba potrzebuje tak samo wygiętego żeby koło nie zawadzało o ramę ?

 

Miło by było żeby nie ważył kilograma. Poprzedni miał coś koło 800g. Nie chce przybierać na wadze :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie nowy.

Poprzedni był wygięty tak do przodu. Chyba potrzebuje tak samo wygiętego żeby koło nie zawadzało o ramę ?

 

Miło by było żeby nie ważył kilograma. Poprzedni miał coś koło 800g. Nie chce przybierać na wadze :icon_lol:

 

Można sobie to zmierzyć (w necie są informacje jak to zrobić). Ten widelec z cykloturu ma wyprzedzenie 110mm. Nie sądzę żeby zawadzało, a jest szansa, że uczyni rower bardziej zwartym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Najmilsi, blacik Shimano od 42 do 46 zebów. Kupię kupię kupię

Najlepiej z Poznania, ale skądinąd wybrzydzać nie będę

 

@kams

 

3TT. Niestety suwmiarka jest nieubłagana. 25,9. http://w562.wrzuta.pl/sr/f/9JgsIcSjYEq/dsc06565 dlugosc 100

 

Ps. nawet forum Cie nie lubi i nie mogłem do Ciebie PW wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo.

W przykrą odstawke idzie moja rama torowa

Romet Wicher rozm. 57

Póki co nie mam ciekawych zdjęc ale jak ktos bedzie bardzo zainteresowany to do soboty coś ogarnę.

Więc opisze mankamenty

Na pewno lakier - jest obdrapana, kupiłem ją rok temu i od tamtego czasu nie ma lakieru przy mufie na końcu rury poziomej(tam gdzie sie framepad konczy) jezeli sie przyjrzec to mozna stwierdzic ze jest lekko puknięta. jezdzila w klubie... od roku z tym jezdze i nic sie nie powieksza.

Daje gwarancje, że szybko jej nie zajedziesz chyba że będziesz skakał z 6schodów...

O dziwo nie ma wgnieceń jak na rame z klubu kolarskiego.

Na wheelie wchodzi za######iście, jest zwrotna jak mało kto.

 

http://lh6.ggpht.com/__cHMnrEL3Xg/S8nH4WA_bFI/AAAAAAAADnI/qwpru2iu9Pc/s800/DSC_9704.JPG

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs921.snc4/73403_117687441629550_100001648842068_127176_7949865_n.jpg

 

Ciężko mi podac rozsadna cene, najlepiej napisz i się dogadamy.

mam drugą rame, z wichrem rozstaje się z żalem ale nie jestem w stanie utrzymac dwoch torowych ram pod jednym dachem.

Do odbioru w Poznaniu ew. Wrocławiu, Toruniu

 

Widelec A-Head również moge dorzucic. Suport Neco 110.5 jest gratisem.

GG 4204457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kudlaty00

Myślisz, że jesteś fajny jak napiszesz tak, jak ludzie którzy znają się na ostrym kole? (tzn ironicznie.) Odpuść sobie. Czeka cię jeszcze dużo nauki. Tymczasem czekam na poważne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na pewno zaraz ludzie zaczna sypac ofertami, ze nie bedziesz wiedzial z czego wybrac.

 

 

jestem swiezak, ale duzo czytalem i duzo juz wiem <jupi>

 

btw

co znaczy "oblookam"?

slyszalem juz takie slowo, ale zylem w przekonaniu, ze znaczy obejrze, obczaje.

totez podeslalem zdjecie czyjegos roweru.. abys se oblookal :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...