Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

einthinch to gówno

kwadrat wywiercony ma pod innym kątem niż wszystkie korby

a nie daj boże skrzywi Ci się np. lewa korba albo pęknie to prawą masz do wy######ania

bo nie dopasujesz takiego samego ramienia, chyba że masz drugiego eighthincza w zapasie

Sieciu jest tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

einthinch to gówno

kwadrat wywiercony ma pod innym kątem niż wszystkie korby

a nie daj boże skrzywi Ci się np. lewa korba albo pęknie to prawą masz do wy######ania

bo nie dopasujesz takiego samego ramienia, chyba że masz drugiego eighthincza w zapasie

Sieciu jest tego przykładem.

 

Na Allegro widzę jeszcze Token, ale nic o tych korbach nie wiem. Pozostaje BLB ...? Co sądzicie?

 

Nie wiem, czy Token nie standard ISO, bo coś mi się kiedyś przewinęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A licytowałeś, ze sie tak interesujesz? Radze pilnować swojego interesu...

Zakładam, że ten tekst do do mnie. Proponuję nauczyć się cytować wypowiedzi do których się odnosisz. To ułatwia dialog. Nie jest to zbyt skomplikowane, więc poradzisz sobie z tym. Z rady nie skorzystam. No chyba, że to groźba? Wtedy co najwyżej wybuchnę śmiechem ;)

Nie licytowałem, gdyż z zasady nie licytuję u: dzieci, cwaniaków, kombinatorów, ludzi nie potrafiących pisać poprawną polszczyzną, prawdopodobnych oszustów itp itd (oczywiście nie twierdzę że te cechy odnoszą się do Twoich aukcji... przynajmniej nie wszystkie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kupic tego dura ace z blatem stronglighta to nie łaska ?

jakos butów z bazaru sie brzydzicie a na chińskich pseudo torowych korbach jezdzic bedziecie .

podobne korby na alibaba.com są po 5$ ;) w jakich tylko kolorach chcecie.

lajtspid , a co Cie to obchodzi :) ktos teraz smiga sobie na tych ramach i cieszy sie zyciem :)

a mojego rometa to licytować nie łąska ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że ten tekst do do mnie. Proponuję nauczyć się cytować wypowiedzi do których się odnosisz. To ułatwia dialog. Nie jest to zbyt skomplikowane, więc poradzisz sobie z tym. Z rady nie skorzystam. No chyba, że to groźba? Wtedy co najwyżej wybuchnę śmiechem ;)

Nie licytowałem, gdyż z zasady nie licytuję u: dzieci, cwaniaków, kombinatorów, ludzi nie potrafiących pisać poprawną polszczyzną, prawdopodobnych oszustów itp itd (oczywiście nie twierdzę że te cechy odnoszą się do Twoich aukcji... przynajmniej nie wszystkie).

 

Lepiej zmień sobie nick na 'poliglota' i przestań płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w kodze korbe njs z blatem stronglighta - dobrze sie sprawuje.

W drugim mam ejtincza i nie mam z nia tez problemow.

 

Jak chcesz kultowo to kupuj sobie 600 albo inne campy ;-)

Jak chcesz porzadnie to ejtincz jest dobrym rozwiazaniem.

Nie kupuj tylko tego blb bo ta korba nie jest warta takiej ceny :teehee:

 

Rzeczy czepela (csepela) są spoko, kumpel jezdzi na tej korbie - tez na nia nie narzeka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...