Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wrzucał na allegro, ale zanim to nastąpi, może ktoś coś będzie potrzebował. Wszystkie rzeczy są nowe.

 

Korby torowe Stronglight, 165mm, na suport 107mm, zębatka 48 zębów frezowana CNC z jednego bloku 7075 T6 - waga całości 665g - mam dwa komplety.

 

Klasyczne mostki 3TTT 120mm, jeden w kolorze gunmetal grey w oryginalnym pudełku (z czarną kierą fajnie wygląda), pozostałe dwa modele srebre, mam po dwie sztuki srebrnych.

 

Wyścigowe klasyczne kierownice 3TTT - klasyczny drop, na 26 - model na focie to TDF, mam jeszcze podobny MEX - bardziej sportowy, kiery są w folii i z metkami.

 

Piasty torowe, na maszynówkach, z obu stron gwint i gwint na kontre, w komplecie śruby. Bardzo dobrze wykonane, na poziomie Miche Pista.

 

Jakby ktoś miał pytania to call me, graty można zobaczyć w Warszawie i Pruszkowie: 607 609 460

 

mg3638filtered.jpg

 

mg3643.jpg

 

mg3640d.jpg

 

mg3639.jpg

 

mg3645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/Gurek92/PlWolnosci1704#5461116021061471874

 

sprzedam ramkę, z widelcem, sterami, sztycą i suportem campagnolo.

na rometa mnie to nie wygląda ale ni wiem co to. jest wysoka 59 cm. ja mam 185 i bylo spoko, ale ciut lepsza bedzie dla ciut większego pana. rama prosta aczkolwiek ma jeden większy wgniot na ukośnej rurze (nie wiem od czego) i kilka malych na górnej rurze - to jeszcze z czasów jak ją przewozili w polonezie caro na pace z zawodów na zawody. suport campagnolo - wiadomo, klasa styl, pokreci sie jeszcze. stery do zrobienia. Sztyca renomowanej i powszechnie znanej i lubianej firmy zoom.

istny rewolwer, nerwówka na 100%, jak ktoś się nie lansuje na masach, tylko chce porządnie napierdalać - idealna.

nie wybacza błędów.

rozstaje się z bólem mam nadzieje że trafi pod godny krok.

aha. cena: proponujcie.

wiecej zdjec w krótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...