Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy ludzie potrzebuje lekko podgiętego widła szosowego , sterówka ok 25 cm , chrom , pilne. Rower musi być złożony na przyszły piątek, licze na przyzwoite ceny o ile ktos cos takiego ma, w razie czego miałbym sztyce giepiemme na wymiane lub dopłate z mojej strony. Kontakt PW lub gg 1101342, pisac nawet jak niewdoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jedną klamkę hamulca przełajowego? Chętnie odkupię, albo zamienię za czasową tektro rx 4.1

Mam też nowy łańcuch jednorzędowy KMC oraz nówka hamulec tektro r350 (czarny) a niedługim czasie będzie też do sprzedania korba i mostek, które są w tym rowerze

10780649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię komplet kół klasycznych. Na chromowanych obręczach, beż żadnych stożków itp. Stary dobry oldschool, najlepiej z oponami z epoki, i nie szytki ;)

 

O takie coś najlepiej: http://www.bikecult.com/works/archive/06bicycles/raulerPCF.html

 

Ew jakaś rada gdzie mogę takie dostać we Wrocławiu. Z góry dzięki za jakieś info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coś to tam nawpisywał w tytuł tego mostka? :)

oba przedmioty - jak zawsze od Adaasko - cuuuudo <_<

aż szkoda będzie zakładać to na miasto ;P się pobrudzi..

dostaje się jakiś darmowy okres serwisowy na to? ; )

 

- dzien dobry, przyjechałem na przegląd i polerkę po 5 tys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Czytam to forum od dłuższego czasu bo chciałem zacząć przygodę z OK.

Właśnie ktoś mnie ubiegł w kupnie roweru na allegro: Rower

 

Stąd też moje pytanie: czy ktoś z warszawy ma do sprzedania jakieś OK o podobnych parametrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...