Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

może trochę dziwne pytanie, ale...

 

Gdzie kupię śrubę podsiodłową? Ofkoz nie mama na myśli zwykłej 'śrubki z castoramy'. Pytałem w paru sklepach i serwisach, no i niestety, ale teraz wszystko jest albo na zacisk albo na szybkozamykacze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozar lipa z tym jest i deficyt , ja sam szukalem z pół roku wkońcu wychaczylem u jakiegos dziadka NOS campy za 20ziko

 

Skuczyński na Gibalskiego ma (a przynajmniej miał jakiś miesiąc temu) - 10 zł, o ile dobrze pamiętam... Jakby ktoś był bardzo zdesperowany i Skuczyński jednak już ich nie miał, to mam jeden komplet w domu "na czarną godzinę";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę dziwne pytanie, ale...

 

Gdzie kupię śrubę podsiodłową? Ofkoz nie mama na myśli zwykłej 'śrubki z castoramy'. Pytałem w paru sklepach i serwisach, no i niestety, ale teraz wszystko jest albo na zacisk albo na szybkozamykacze:/

 

Kupisz w Sopocie przy dworcu w rowerowym za 3 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę dziwne pytanie, ale...

 

Gdzie kupię śrubę podsiodłową? Ofkoz nie mama na myśli zwykłej 'śrubki z castoramy'. Pytałem w paru sklepach i serwisach, no i niestety, ale teraz wszystko jest albo na zacisk albo na szybkozamykacze:/

 

O dziwo w decathlonie są takie śrubki, a przynajmniej były, bo sam tam jedną kupiłem. Było to ostatnie miejsce, w którym bym się jej spodziewał, ale widać moja despera osiągnęła wtedy wystarczający poziom żeby tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż używane przez ostatnie 2lata koło tylne

 

Piasta novatec, wysoki kołnierz 36dziurek

Łożyska w dobrym stanie

jedna strona ma zerwany gwint, ale na drugim śmiga jak marzena

 

Obręcz Accent roadrunner (wgniot w jednym miejscu od bike polo)

 

Zębatka novatec 16T; pojeździ ale na wigilię musisz zmienić

 

Kontra dura-ace NJS; bez porównania z kontrami novateca

 

Szprychy czarne.

 

Taśma na obręczy Continental czarna stylowa :)

 

Koło proste

 

Do odbioru w poznaniu lub toruniu

 

Cena: podaj propozycję na priv;

fotki może pod koniec tygodnia jak poprosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam swoje pierwsze ostre. W związku z tym kupię wszystko co mi jest potrzebne:) Jeśli macie coś co wam leży typu rama, koła, stara piasta na tył etc proszę o kontakt. gg 6038065 ew pw lub mail.

 

na razie mam mostek, korbę i zapał;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozar chciałeś śrubkę podsiodłową, to masz:) Choć 14zł z wysyłką, delikatnie drogo wychodzi, skoro w Sopocie są za 3zł:)

 

http://www.allegro.pl/item1084179720_sruba_cr_mo_zacisk_sztycy_ostre_kolo.html

 

tylko warto zauważyć, że śrubka jest w rozmiarze calowy, także polecam dla ludzi posiadających dwa imbusy calowe w rozmiarze 3/16" (komplet takich imbusów to koszt 30zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

skoro w Sopocie są za 3zł:D

...

Spiesze donieść, że śrubków w Sopocie już nie uświadczy nikt - wykupiłem wszystkie, które były, czyli 5 sztukensów. Sprzedawca powiedział, że jeśli będzie takowe miał kiedyś jeszcze to już na pewno nie po 3zł, bo się skumał, że to towar deficytowy i może na nim zarobić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...