Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

nowki?

 

Nieuzywane, moga miec jakies tam rysy od walania sie po magazynie, ale ogolnie nowki.

 

Poza tym mam troche srub do tarcz, oryginalnie od Alivio, ale oczywiscie proponuje po 5 w zestawie, jak do szosy.

 

Komplet za dyche. Na sztuki mi sie nie bardzo chce rozdrabniac, chyba ze ktos w duzej potrzebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień/dwa powinien przyjść rower i do sprzedania będą koła, kierownica, mostek i siodełko

http://www.fujibikes.com/Fuji/files/2c/2cc3c6b7-2923-48bc-9f38-b5b90dbef50f.jpg

 

Jeżeli chodzi o kierownicę i mostek - powiedziano mi w jednym sklepie, że w Europie kierownica i mostek to cinelli pista (kierownica alu, 31.8), a na zdjęciu jest przemalowana na rynek amerykański. Za kierownicę chciałbym 250 zł., za mostek 50 zł.

 

Siodełko na rynek europejski to san marco ponza, na amerykański prologo scratch pro, ale w sumie cholera wie, co mi przyślą, bo w różnych sklepach różne informacje mi podawali;) W każdym razie kolorystycznie powinno być podobnie, jak na zdjęciu. Za siodełko 100 zł.

 

Koła jak na zdjęciu - obręcze aluminiowe 43 albo 46 mm (nie wiem dokładnie), tył 28, przód 24 szprychy, nie widać tego na zdjęciu, ale pomalowane są na błyszcząco, naklejki są na wierzchu, więc można je odkleić. Dwie szprychy przy wentylach srebrne. Piasty to pewnie jakaś wersja novateca. Dodaję opony vittoria rubino pro slick 23c i dętki kenda ultralite. Cena 650 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli chodzi o kierownicę i mostek - powiedziano mi w jednym sklepie, że w Europie kierownica i mostek to cinelli pista (kierownica alu, 31.8), a na zdjęciu jest przemalowana na rynek amerykański. Za kierownicę chciałbym 250 zł., za mostek 50 zł."

 

fpierowski

proszę o rezerwacje mostka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam blaty:

 

 

 

 

52 zęby, Dura-Ace, srebrny, 130 BCD w bardzo dobrym stanie.

 

52 zęby, Pro Wheel, srebrny, 130 BCD, nówka sztuka

 

42 zęby, Pro Wheel, srebrny, 130 BCD, przejechane max 200 KM

 

 

 

 

zębatkę 17z, srebrna, na cienki łańcuch, Novatec, nówka sztuka

 

 

 

 

info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam blaty:

 

 

 

 

52 zęby, Dura-Ace, srebrny, 130 BCD w bardzo dobrym stanie.

 

52 zęby, Pro Wheel, srebrny, 130 BCD, nówka sztuka

 

42 zęby, Pro Wheel, srebrny, 130 BCD, przejechane max 200 KM

 

 

 

 

zębatkę 17z, srebrna, na cienki łańcuch, Novatec, nówka sztuka

 

 

 

 

info na priv

 

 

Poprawka - Dura-Ace ma 53 zęby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...