Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

mi udało sie to z mostkiem zamykanym na zawiasie

takie coś jak tutaj

http://cgi.ebay.com/Stem-3ttt-120-mm-vintage_W0QQitemZ160417517945QQcmdZViewItemQQptZCycling_Parts_Accessories?hash=item2559a11179#ht_878wt_962

 

a przy okazji łatwo i szybko zmieniam sobie kierownicę z prostej na torową - bez mieszania przy gripach/owijce

 

Jakby co, to mam na sprzedaż taki mostek (chyba nawet długość ta sama, albo trochę krótszy). Można sprawdzić z kierownicą u mnie na miejscu (Praga Płn.)

Właśnie zauważyłem, że potrzebujesz krótszy... Ale jakby co, to możesz przymierzyć:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam to rozumieć z strony Papisty, ale ja chciałbym od niego odkupić ramę, widelec. : ) Reszta elementów jest mi zbędna. : )

Kurde Konik coraz częściej Cię widuję w Opolu, ale nawet nie mam czasu podejść porozmawiać. : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Postanowiłem przesiąść się na inną ramę i moja czerwona jest do wzięcia. Oddam w dobre ręce:

- rama (favorit lub romet sport, geometria klasycznej szosy, malowana ręcznie, czerwona) - lakier ładnie wygląda, miejscami już trochę poobcierany, długość podsiodłowej 57-58cm (nie pamiętam dokładnie), rozmiar sztycy 25.8mm

W zestawie:

- widelec od kompletu

- nowe stery (no name) - nabijane w serwisie

- nowy suport (no name na maszynowych)

 

Fotki mojego fixa na tej ramie możesz znaleźć w wątku o ekshibicjonizmie.

Rzuć jakąś cenę na priv. Preferuję odbiór osobisty. Dorzucę jakiś gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem po 20 wystawiam na allegro moje ostre olmo i ramę torową fuji track pro z widelcem i sterami (+ opcjonalnie suportem campagnolo chorus 102 mm.). Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami i zakupem przed aukcją, proszę o kontakt najlepiej telefoniczny na 512151232, bo maila mogę nie odebrać na czas;)

 

filipfuji.jpg

 

redolmo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sprzedajesz taki za######isty sprzęt?

 

No cóż... Nie pytaj, tylko licytuj:P

A poważnie - tak naprawdę potrzebuję jednego Roweru i jednego szrota. Obecnie mam dwa Rowery i szrota żadnego, więc jeżdżenie na nich w gorszych warunkach odpada. Już dwa rowery zajmują u mnie wystarczająco dużo miejsca, a trzeci już się fizycznie nie zmieści. Zbieram więc kasę na nową ramę (może tytanowa na zamówienie? Marzy mi się połączenie tytanowej ramy z karbonowymi częściami;)). Takie jest racjonalne wytłumaczenie. A w rzeczywistości, to pewnie jestem po prostu uzależniony od kombinowania rowerów i wydawania na nie każdej złotówki:P

Przy Olmo pierwszy raz czułem, że prawie "skończyłem" rower:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...