Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Za niedługo (pewnie miesiąc/dwa) będę sprzedawał Olmo:

- rama z widelcem i sterami campagnolo record - olmo competition z 78-79 roku - oryginalny lakier, więc ze względu na wiek w wielu miejscach porysowany, ale dobrze się trzyma i rdzy nie ma, rozmiar 57;

- koła na obręczach FiR Zeus (nyple chowane w obręczy, dodaję klucz do ich obsługi):

- przód - 18 szprych płaskich, piasta miche expert (świetnie się kręci)

- tył - 24 szprychy, piasta Gromady pod rozstaw 126, kręci się jak nowa, miały być płaskie szprychy, ale nie było na razie kasy, więc tylko otwory są ponacinane, a zaplecione na zwykłych;

- sztyca - campagnolo record titanium praktycznie nowa (kupiłem parę miesięcy temu u Poręby);

- siodełko - Ritchey WCS Streem V2, małe "zszarzenia" skóry;

- mostek - shogun zero (waga na pudełku to 180 gr.), długość 100, kupiłem nowy i tak też wygląda;

- kierownica - nitto b125 (mniejszy drop i zasięg niż b123) stalowa, kupiona parę miesięcy temu i właściwie nie ma śladów użytkowania;

- pedały - exustar e-pm25 - wizualnie trochę podniszczone, ale to normalne w tych pedałach (blok się odciska w korpusie)

 

- korba - w sumie to do dogadania - na zdjęciu jest shimano 600 z blatem gebhardt 44z, ale dodaję oryginalny blat 52z. Trochę zeszlifowane progi, bo były za blisko ramy na suporcie 110.

W planach miałem zamontowanie innej korby, która czeka na dobrą pogodę - dura ace 7700 25th anniversary edition (w Ameryce Płn. wypuścili tylko 1000) w świetnym stanie tylko z kilkoma ryskami, blaty 53/39, oryginalne tytanowe śruby, do tego nieużywany suport ultegra 6500 na gwint włoski (octalink, długość odpowiednia do tej korby 109,5 - podobno dużo lepszy i trwalszy od dura ace) i właśnie z tą korbą i suportem chciałbym sprzedać.

 

Zębatka z tyłu do wyboru 15,16 albo 18 pod wąski łańcuch.

Opony w bardzo dobrym stanie - zwijane vittoria rubino pro.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech zbiera pieniądze, czekam na oferty;)

 

Nie chciałbym go w sumie sprzedawać, ale mam dwa rowery, których w pełni nie wykorzystuję, a ładuję w nie i tak za dużo kasy, bo ciągle coś chcę zmieniać. Szkoda mi trzymać rower tylko jako ozdobę...

 

Pomacać i pojeździć można w Warszawie

mail: fpierowski@gmail.com

 

redolmo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 to trochę za mało;)

Prawdę mówiąc mam duży problem z ustaleniem ceny, bo nie mam z czym porównywać. Nie wiem, jak wyliczyć cenę niedostępnych (lub rzadko się pojawiających gdziekolwiek) np. sztycy, która używana na ebayu kosztuje 250 dolarów, obręczy, które można porównywać z bardzo drogimi shamalami, czy korby dura ace z limitowanej edycji, jeśli cała grupa kosztowała ponad 3000 dolarów. Do tego dochodzi jeszcze chociażby rama, która nie jest w świetnym stanie wizualnym, ale jest tak naprawdę już ramą kolekcjonerską i nic jej nie brakuje.

Dlatego napisałem "czekam na oferty". Chciałbym poznać opinie innych, bo ja wiem, ile czasu i pieniędzy pochłonęło złożenie tego roweru, ale nie wiem, na ile wyceniają to inni. Wolałbym jednak w miarę możliwości pominąć na razie portale aukcyjne, rozbiórkę na części, czy zabawę w wysyłanie roweru za granicę (chociaż na ebayu pewnie dostałbym niezłą kasę za ten rower;)). Nie śpieszy mi się, żeby sprzedać jak najszybciej, więc jeśli ktoś się zdeklaruje, że za jakiś czas kupi, mogę poczekać - wszystko jest do dogadania:)

Jeśli macie pomysł na cenę - piszcie.

 

Pozdrawiam,

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rower i gorąca sztyca. Ale muszą zareagować na stwierdzenie że jakiekolwiek obręcze można porównywać z "bardzo drogimi szamalami" ;) bo po pierwsze shamale nie są takie drogie na allegro można mieć shamala pista przednie koło całe 700c na szytkę za sto złotych a po drugie shamale były PIERWSZE i hmm jako takie w porządku rzeczy mają pewną wartość nie do dyskusji. To jakby mieć łyżke do zupy Eddiego Merxxa , z jednej strony można ją porównynać do innych łyżek widelców i słomek a z drugiej strony... Shamale to były pierwsze kompletne koła do kupienia w sklepie jako zestaw i pierwsze koła na wysokich obręczach. Więc biblijne sprzety poprostu i nawet Campagnolo Bora Bora nie można porównywać do Shamali bo to relikt epoki i początek jakby hmm pierwszy pankowy zespół świata. Das Ja? Odkrywca. Shamale Kolumby a cała reszta następcy. Ale piękny rower i na pewno ktoś się zajawi i da mu dużo radości. Poz:dr:oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszą zareagować na stwierdzenie że jakiekolwiek obręcze można porównywać z "bardzo drogimi szamalami" :blink: bo po pierwsze shamale nie są takie drogie na allegro można mieć shamala pista przednie koło całe 700c na szytkę za sto złotych a po drugie shamale były PIERWSZE i hmm jako takie w porządku rzeczy mają pewną wartość nie do dyskusji. Shamale to były pierwsze kompletne koła do kupienia w sklepie jako zestaw i pierwsze koła na wysokich obręczach.

 

Ja się nie spotkałem ostatnio z takimi okazjami na allegro, widocznie nie mam szczęścia;)

Według mnie można porównywać ze sobą różne rzeczy, bez względu na to, co było pierwsze. Czasem się przecież zdarza, że rozwiązania prekursorów, mimo że nowatorskie, zostały potem dopracowane, a w każdym razie niekoniecznie były najlepsze...

Nie wiedziałem, że Shamale były pierwszym zestawem do kupienia w sklepie, dzięki;) Gdzie można więcej o nich poczytać?

Porównanie do Shamali miało raczej charakter marketingowy, a Wy mi tu wszystko psujecie:P O kolach FiR Zeus nie udało mi się znaleźć żadnych informacji, a że niezaprzeczalnie są podobne do Shamali, Vento, starych Gipiemme Tecno 716 Pro i pewnie jeszcze kilku innych (poza ilością szprych), to porównałem je do Shamali. I wcale nie uważam tego za jakieś karygodne nadużycie;)

 

Sorry za zaśmiecanie tematu niezwiązanego z historią kół;)

 

Więc wracając do tematu - jakiś pomysł na cenę? Naprawdę mnie interesuje czyjaś opinia poza moją własną - jakby co, piszcie na maila fpierowski@gmail.com nawet jeśli nie macie zamiaru kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć skąd najtaniej można załatwić torowego baranka Nitto

skąd ściągnąć, jakieś sprawdzone oferty na ebay, a może to się da załatwić gdzieś w Polsce?

no i na koniec - może poprostu ktoś chce mi taką sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć skąd najtaniej można załatwić torowego baranka Nitto

skąd ściągnąć, jakieś sprawdzone oferty na ebay, a może to się da załatwić gdzieś w Polsce?

no i na koniec - może poprostu ktoś chce mi taką sprzedać :)

 

Ja kupowałem tutaj model b125 stalową http://shop.ebay.com/japandeco/m.html?_nkw=nitto+handlebar&_sacat=0&_trksid=p3911.m270.l1313&_odkw=nitto&_osacat=0

Razem z przesyłką zapłaciłem jakieś 220. Od wpłaty kasy do odebrania z poczty minęło jakieś 10 dni (płaciłem paypalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć skąd najtaniej można załatwić torowego baranka Nitto

skąd ściągnąć, jakieś sprawdzone oferty na ebay, a może to się da załatwić gdzieś w Polsce?

no i na koniec - może poprostu ktoś chce mi taką sprzedać :)

 

 

fixie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) kurde no.. i teraz musze tyle pieniędzy zgromadzić bo oni tam mają tyle fajnego sprzętu ;p

 

Tylko zauważ, że nie mają wszystkich rozmiarów tej kierownicy i jest ona używana. Poza tym, według mnie, b123 są strasznie wielkie (duży zasięg i spadek). B125 jest bardziej komfortowa. Przez jakiś czas miałem kierownicę deda pista o zbliżonych wymiarach do b123 i w dolnym chwycie nie było mi najwygodniej. No ale w sumie to też zależy od różnicy poziomów kierownicy i siodła. I z estetycznego punktu widzenia też wolę bardziej b125 niż b123;) A jeżeli zależy Ci na wadze, to stalowe są naprawdę ciężkie (około 700 gramów), ale wyglądają lepiej od wersji aluminiowych (które są o połowę lżejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć skąd najtaniej można załatwić torowego baranka Nitto

skąd ściągnąć, jakieś sprawdzone oferty na ebay, a może to się da załatwić gdzieś w Polsce?

no i na koniec - może poprostu ktoś chce mi taką sprzedać :sorcerer:

 

 

Odezwij się do gościa "ewa_aga" z allegro. Kupowałem od niego ramę, i min. miał baranka torowego NITTO z mostkiem, chyba też NITTO na sprzedaż. Za całość chciał bodajże 300zł. Gość jest z Wrocławia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...