Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiecie moze gdzie mozna tanio dorwac albo moze ktos ma kierownice do ostrego w stylu kierownic do czasowki , taki uciety baranek ale z dlugimi rurkami (przepraszam ale nie pamietam jak sie nazywala:) najlepiej na rozmiar mocowania standartowy a nie 31,8 ewentalnie moze ma ktos do sprzedania.

http://allegro.pl/item949821705_kierownica_szosowa_do_jazdy_na_czas_lub_ostre.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z łożyskami dostaniesz kulek do wyboru do koloru. Z wiankami jest chyba większy problem. Sam jestem ciekaw, czy opcja kulka+smar sprawdza się w sterach.

Dobre i całkiem niedrogie stery firmowe to fsa i tecora. Ja śmigam na najtańszej wersji neco, za 10 zł i też nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu takie wianki na pewno mozna dostac, nie wiem jak w Wawie, ale chyba nie powinno byc problemu.

 

Takich rzeczy naljepiej szukac w sklepach, ktore handluja czesciami rometu, ale niekoniecznie tylko tam. 1 cal to przeciez nie taki znowu przezytek, zeby nie bylo do niego lozysk. Koszt znikomy.

 

 

http://pro-bike.pl/produkty/item_981_wianek_kulek.html

 

Dlugo nie szukalem, takze polecam googla;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka, że duże sklepy często nie zajmują się takimi rzeczami i najczęstszą odpowiedzią jest "kup pan nowsze, lepsze i w ogóle". W mniejszych sklepach częściej serwisuje się za jakieś drobne pieniądze "złomowe" rowery i tam mają takie rzeczy. W najmniejszym sklepie jaki znalazłem był o dziwo największy wybór łożysk, osiek itp.

 

Dlatego szanujący się sklep rowerowy nie oznacza zawsze największy i najbardziej znany:) Niestety tak już jest, że duże, popularne sklepy najczęściej mają inne priorytety niż zajmowanie się czyimś Rometem sprzed 30 lat.

 

Trzeba pojeździć, popytać, poszukać. Nie wszystko jest na forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam koronke DuraAce 16t tydzien smigala u mnie, przelozenie okazalo sie za ciezkie. Piekna czarna LOGO NJS - czego chciec więcej do lansu. Oferty zapraszam na priv z paroma zdaniami dlaczego powinienem sprzedać tego sprocketa własnie Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić pompkę podłogową z manometrem. Polecicie coś niedrogiego, co się nie rozpadnie przy pierwszym pompowaniu...? Może to:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=942915459

 

Ja mam http://www.zefal.com/zefal/produit.php?key=092102. Mogę Ci spokojnie polecić jak gdzieś Ci się trafi okazja. Normalnie kosztuje pewnie koło 80-100 zł. Wyrwałem ją w środku zimy za pół darmo i mimo tego, że jest z tworzywa to daje radę powyżej 12 barów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam, zamienie się (np. za widelec szosowy 1 1/8 cal, za stery na 1 1/8 cal)

:

- stery klasyczne, skręcane, 1 cal, czarne, nowe, cena: 15zł

 

- mostek klasyczny wpuszczany- 1 cal- fajka- kalin-100 mm (chyba)- nowy, cena: 20 zł

 

- rama stal haki poziome (chyba favorit…nie wiem….54 cm podsiodłowa)+widelec+stery………rama uszkodzona- krzywo wkręcona miska suportu (starego typy pod oś na klin, dodoaję miske z drugiej strony), rozstaw- 110mm, pogłębione haki widelca (prymitywnie)- cena: 40 zł

 

Na maila dokładne foto, lub tutaj uzupełnię linkiem do albumu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie ma ktoś jakichś części po rozbiórce szosy? Chętnie przyjmę ew. odkupię... byle cena była w miarę przystępna :(

Potrzebuję:

- korbę (długość ramion 170mm),

- sztycę o średnicy 27mm lub zbliżoną(o długości >23cm wystającej części z ramy),

- hamulce,

- siodełko,

- piasta tylna, 36 otworów na kasetę 7/8 ale raczej 8,

- przerzutkę tylną i przednią żeby obsłużyła te 2x8,

 

Wszystko oczywiście do roweru szosowego :)

Oferty proszę kierować na PW ;)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam suport Shimano BB-UN54 107 mm na kwadrat, BSA (anglik). NOWY! Raz włożony w ramę. Okazał się za długi. Sprzedam za tyle, za ile kupiłem czyli 50 zł. W Warszawie możliwy odbiór osobisty.

 

 

a daloby sie przeslac zdiecia na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...