Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Może zostało komuś z rozbiórki szosówki kilka potrzebnych mi części? Szukam manetek z obejmą na ramę (lub samej obejmy z gwintami jeśli takowe robiono), hamulca przedniego i jednej obręczy mavic gp4 (szytka). Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż trochę pierdół ostrokołowych i nie tylko. Sezon Tri się zbiża i muszę upłynić moje wszystkie zasoby $$ niestety kosztem ostrzaka ;)

 

lista gratów:

kiera prosta aluminiowa - mega lekka. jak ktoś chce dokładne info to się odzywa szerokosc 40 cm

 

widelec prosty szosowy - krótka sterówka, po wypolerowaniu bedzie lśnił jak głupi wymiary widelca: sterówka ma 14,5 cm i potem jest bieznia 7mm. pochodzi z ramy gdzie główka była 11cm i stery całkiwity wymiar po 1,5 cm.

 

rama huragan - zapieczony w niej jest kawałek alu sztycy do tego ma tylne widelki przeciągniete z karata. jak komus sie przyda taki złom to oddam. wklejone fajne stery. widelec z tej ramy, rama bardzo mała. 52 chyba

siodełko - moze byc hitem - san marcos flite - marco pantani "the pirate" bardzo lekkie (chyba okolice 200 gram - moge sprawdzic) troche zuzyte ale w dzisiejszych czasach wole okreslenie modnie znoszone ;) jak najbardziej sprawne. flite to jeden z najwygodniejszych modeli.

ostre koło - novatec 13 i 14 zebów. 32 szprtychy obrzecz mavic open pro odrobinke faluje ale jak ktos kumaty to sobie wyprostuje. oponka gatorskin-zime i pol sezonu letniego rekreacyjnie przejezdzi. gratis daje jeszcze jednego gatorskin troche w makabrycznym stanie ale ktos go zaskiguje i bedzie fajnie.

mostek od tego widelca - jest brzydki, jak ktos sobie zazyczy to oddam jako gratis albo cos wymyslimy

komplet tarcz biopace. nawet 2 tunele oryginalne do nich mam.

lewa korba 175 shimano tiagra - octalink

manetki shimano - chyba nie indeksowane - jak bedzie odzew to sie upewnie i rozjasnie wszelkie watpliwosci SOLD

suport kwadrat 68 - 113 jak ktos ma taki aktualnie to niech wezmie sobie ten na zapas. oddam za drobne, brakuje kontry.

[b]przerzutka przednia 105[/b] na obejme. SOLD

rama peugeot model chyba S8 - albo jakos tak jak ktos kumaty to niech mnie poprawi. rurki carbolite. fajny materiał na takie gustowne ostre. dosc długie widelki z tyłu az prosza sie o blotniki i jakas troche szersza oponke. moj zamysl byl zeby wepchnac tam 27 z bialym paskiem. jak ktos sie zainteresuje to odpale po kosztach blotniki sks pasujace. przedni widelec z kompletu ale lekko zgiety i sciaga. mostek chyba zapieczony ale jak ktos ma wprawe to ruszy

 

zdjecia wszystkich pierdów: http://picasaweb.google.com/pbondaruk/Ostre#

 

kontakt gg 4309244

p_bondaruk@hotmail.com

 

BUMP mojego ogłoszenia. dodatkowo mam na sprzedaz korby szosowe dram rival bez blatów . za 300 z przesyłką!! koło sprzedam za 200 z przesyłką. czekam na oferty wszystko musi pójść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję od jakiegoś czasu ramki. Pewnie mała szansa, że ktoś taką ma na zbyciu, ale muszę spróbować:)

 

- rozmiar 57-58

- rozstaw 120mm

- haki poziomie, otwarte do tylu, ale _niekoniecznie_

- główka 1"

- bb najlepiej BSA

- materiał - stal, ale nie z kaloryfera

- mile widziany widelec

- stan - może być do malowania

 

Na allegro szkoda patrzeć, a lokalne targowisko nic mi nie zaoferowało:P Jakieś oferty, namiary, wskazówki, lokalizacje?

 

Jestem zdesperowany, ale jeszcze nie tak żeby dzwonić do Rychtarskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...