Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony ktoś po prostu wytłumaczył jak zachowują się każde pedały, kiedy łańcuch jest po lewej stronie. A z drugiej - chyba jednak kupię te tulejki (painmaker - u dobrego tokarza można spokojnie ogarnąć) i 'zafixuję' je na stałe w korbie, a pedałki kupię zwykłe (a szkoda, bo patent piękny i unikatowy)

 

thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do koronek pure to nie chciałem się wypowiadać bo ci którzy mnie znają wiedzą co myślę o kurze

dziury pod tarcze są wiercone od ręki więc raz wyjdzie dobrze a raz nie

równie dobrze można to zrobić w domu

 

co do tulejek to czekam na wycenę bozar

przydadzą mi się takie do mojej zimówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Jako ze rama poszla do ludzi, projekt odwolany, to i owo moze sie komu innemu przydac.

 

Mam na zbyciu nowa, niesmigana korbe Dotek. Wyklepana na Tajwanie. Ani specjalnie piekna, ani jakos wyjatkowao lekka, 170mm, kwadrat, mocowanie blatu zgode ze standardem Szitmano (BCD 130), oryginalny blat 42T poleci z waskim lancuchem. Korba ma dolaczona oslonke lancucha ktora mozna spokojnie zdemontowac. Dodaje do niej uzywany przez okolo 6500km blat torowy Ambrosio 50T. Jak widac ze zdjec wykazuje pewne, niewielkie slady zuzycia.

 

Za calosc winszuje sobie 100 orzelkow plus 11/13PLN przesylki - odpowiednio ekonomicznej i priorytetowej.

 

Korba wraz z moja skromna osoba znajduje sie w JuKejowie ale jako ze zjezdzam na Swieta do Kraju-Raju bede w stanie wyslac ja lub lokalnie ( w 3-miescie) przekazac nabywcy od 27 grudnia wlacznie.

 

pc060129.th.jpg pc060130.th.jpg pc060131.th.jpg pc060132.th.jpg

 

pc060133.th.jpg pc060135.th.jpg pc060136.th.jpg

 

 

 

Szacunek...

I.

 

 

NIEAKTUALNE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma na zbyciu stery 1" (klasyczne srebrne) nowe lub używane.

Ja. FSA, kilka postów wcześniej była o tym mowa.

Stery klasyczne srebrne jednocalowe 22.2x30x27, nóweczka nieśmigana, ledwo je na sucho wetkłem, okazało się że są ciut za duże i brak mi widelca. Jakby komu podpasowały to za 25 złych je pogonię.Są to dość lekkie stery, ważą 104 gramy.

W razie czego można przymierzyć i zobaczyć, jestem z Poznania.

To te:

http://allegro.pl/item814589338_stery_fsa_1_trwale_mtb_szosa_bajkszop_com.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję:

- mała, krótka klamka hamulca, najchętniej przełajowa lub takową przypominająca, może być mocno nadszarpnięta zębem czasu

- nadal poszukuję korby, może być mocno używana. Koniecznie odkręcane blaty i w miarę popularny rozstaw.

 

W rozliczeniu oferuję. Stery 1" (srebrne) NECO, sztyca 1" ZOOM (srebrna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię baranka jakiego w standardzie 25,4 (bodajże, coś w ten deseń właśnie) najlepiej w poznaniu. albo mostek pod 1' z ujemnym wznosem ze standardem kiery 31 (bo to chyba tylko te dwa standardy są w kierach, co?)

 

jest jeszcze 26, a 31 to chyba dokładnie 31.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywa mi rowerów, ubywa kasy dlatego postanowiłem sprzedać mojego pierwszego fixa(ostre koło). Idealny jako rower zimowy, budżetowy, treningowy lub (po lekkim liftingu) rower reprezentacyjny;)

 

Rama - starsza szosowa stalówka authora,rozmiar 52 (na moje 176cm była idealna)

Koła na prostych obręczach remerx aero, opony michelin dynamic 25mm w dobrym stanie,

korba stalowa 48z 175mm nie do zajechania

tył pod nakręcany wolnobieg 18z + kontra na locktite. Piasty Shimano .

 

Do zrobienia: tylna piasta do przesmarowania i ew wymiany ośki. Łańcuch - obecny po kilku tysiącach km nieco się rozciągnął... i trzeba wsadzić swoje pedały. +Ewentualne malowanie jeśli komuś obecne nie pasuje.

 

Dla mnie był to sprzęt do przemieszczania się.

 

Cena jaka mnie interesuje to 150zł za całość. Do oglądania i odbioru u mnie w Bytomiu(śląsk). Niestety nie wysyłałem nigdy roweru kurierem i nie wiem jak to ogarnąć... Na pytania chętnie odpowiem

 

Fotki http://picasaweb.goo...osz.Zapart/Fix#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORBA SUGINO MAXY

 

Korba jest w bardzo dobrym stanie: gwinty bdb, zęby db(większość czasu używana była mała tarcza);

stan wizualny: dobry - wystarczy wyczyścić i będzie się prezentować bardzo pięknie.

Blat ma 52 ząbki, długość ramion to 171. Do korby w gratisie dodaję:

oryginalną małą tarczę - 44 ząbki, oryginalną osłonkę na korbę Sugino, oraz komplet śrubek, które były przy korbie.

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/item849188190_korba_sugino_maxy_ostre_kolo_rarytas_bcm.html

 

Kontakt PW lub maciej.lada@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Poznaniu kupię jakiś mega tani suport "anglik". Potrzebuję celem testów. Na Solidarności (przy Netto) coś dostanę?

myśle, że tak.

Tylko dziwi mnie dlaczego o wszystko pytasz, zamiast tam pojechać spytać, działać. :P

 

Jezeli chcesz do testów, może popytaj w małych serwisach, tam ludzie zazwyczaj są miło nastawieni i moze znajdzie sie jakaś używka w nadającym sie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal mam na sprzedaz to koło o którym kiedys pisałem. nie mam jak zrobic zdjec ale odpowiem na wszystkie pytania. koło do obejrzenia w bikeparku w poznaniu. obrecz open pro, piasta campy toczy sie idealnie. 36 szprych

 

mam tez na sprzedaz tylna piaste szosowa recorda toczy sie idealnie ale ma mały luz na bębenku (mozna na tym jezdzic wg chlopaków z warsztatu) jak ktos sie lubi grzebac to na pewno rozkreci i wlozy jakas podkladeczke zeby to wyregulowac.

 

duza szansa ze pierwsza lepsza oferta bedzie kupujaca. zbieram forse na nowa tt ramke a do tych sprzetów nie jestem wogóle przywiazany.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...