Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro w Miliczu jest jutro, a ja akurat mam wózek kombi to jakby się jeszcze ze 2 typów z Poznania znalazło, to możemy jechać z rana. Samemu średnio mi się chce. Jakby kto miał ochotę, to czekam na priv. P.S. Czy był ktoś z forum wczoraj w mięsnej? Fajne ostre stało przed wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Miliczu jest jutro, a ja akurat mam wózek kombi to jakby się jeszcze ze 2 typów z Poznania znalazło, to możemy jechać z rana. Samemu średnio mi się chce. Jakby kto miał ochotę, to czekam na priv. P.S. Czy był ktoś z forum wczoraj w mięsnej? Fajne ostre stało przed wejściem.

 

 

Jakbyście jechali, to możecie zahaczyć o Czacz, kiedyś ktoś pisał, że tam też cała wieś z wystawek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Miliczu jest jutro, a ja akurat mam wózek kombi to jakby się jeszcze ze 2 typów z Poznania znalazło, to możemy jechać z rana. Samemu średnio mi się chce. Jakby kto miał ochotę, to czekam na priv. P.S. Czy był ktoś z forum wczoraj w mięsnej? Fajne ostre stało przed wejściem.

 

zółta koza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie co i za ile.

chce zlapac jeszcze wieksza doline, niz mam.

 

- 2 szytki za 10zł/szt, praktycznie nówki, nie wiedzą jeszcze co to asfalt czyli Nju Old Stok

- widelec 1cal 19cm sterówki, na rurach reynoldsa 531, lekko podrdzewiały - 10zł

- 3 koła tylne: 1) campa record niska 5 rzedowa, obręcz fiamme na szytke, szprychy podrdzewiałe

2) dura ace 7rzędowy mavic gp4 na szytke, szprychy podrdzewiałe

3) piasta sansin obręcz mavic open sup cd, szprychy wery madafakin najs 20zł/szt

 

Ramy niestety nie kupiłem, ale z kół jestem zadowolony, szczególnie z 2 i 3. Szkoda, że przodu na tym dura ejsie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kontakt albo wiedzę na temat działania puremessenger.pl? Czy oni jeszcze prowadzą sprzedaż? Jakiś czas temu napisałem maila, ale zero odpowiedzi. WWW też teraz widzę, że padło. Chciałem u nich nabyć drogą kupna koronki nawiercane (pod tarczę), bo to jedyne źródło znane mi w Polsce. Dajcie jakieś info, ewentualnie namiar na takie coś w PL.

 

W innym wypadku będę ściągał z UK. Tak na marginesie też jest to fajna opcja, bo na sprockety Velo jest dożywotnia gwarancja (zużytą koronkę odsyłasz i dostajesz nową za free) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kontakt albo wiedzę na temat działania puremessenger.pl? Czy oni jeszcze prowadzą sprzedaż? Jakiś czas temu napisałem maila, ale zero odpowiedzi. WWW też teraz widzę, że padło. Chciałem u nich nabyć drogą kupna koronki nawiercane (pod tarczę), bo to jedyne źródło znane mi w Polsce. Dajcie jakieś info, ewentualnie namiar na takie coś w PL.

 

 

Myśle że tak, a nawet jak nie prowadzą sprzedaży w co wątpie to zawsze mogą Ci zębatke zrobić.

Na stronie głównej masz gdzieś kontakt, znajdź nr do Sławka i sie dogadajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorwałęm tę cienką sztycę której szukałem

 

teraz poluje na jakieś siodło (fajnie by było znaleźć brązowe, może skóra, ogólnie jakaś kanapa bo to do mało sportowego bika) tanie razem z jarzmem. (przy okazji czy sa jakies rózne rozmiary tych jarzemek >?)

 

czekam na oferty na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kontakt albo wiedzę na temat działania puremessenger.pl? Czy oni jeszcze prowadzą sprzedaż? Jakiś czas temu napisałem maila, ale zero odpowiedzi. WWW też teraz widzę, że padło. Chciałem u nich nabyć drogą kupna koronki nawiercane (pod tarczę), bo to jedyne źródło znane mi w Polsce. Dajcie jakieś info, ewentualnie namiar na takie coś w PL.

 

W innym wypadku będę ściągał z UK. Tak na marginesie też jest to fajna opcja, bo na sprockety Velo jest dożywotnia gwarancja (zużytą koronkę odsyłasz i dostajesz nową za free) :)

 

 

te ich koronki są troche słabo zrobione, dziury nie mają równego rozstawu i u siebie nie dałem rady w jednej wkręcić 5 śrub

ale jak jestes zainteresowany to jak bede w domu na swieta to moge poszukać i oddać za free (mam 2-3 sztuki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...