Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Znam co najmniej 4 warsztaty rowerowe w Poznaniu, które w ten sposób działają. Już wiesz, czemu o tym piszę?

 

Struganie tego w domu pilnikiem, a wykonanie w warsztacie na tokarce czy kij tam wie czym to co innego. Pomijając fakt, że on ma rację, bo raczej wątpię, że słusznie jest ingerować w ten sposób w ramy. Co do serwisów rowerowych, to na swojej drodze napotkałem takie historie i teorie, że niekoniecznie musi to być jakaś wyrocznia w sprawie rowerów :D Ale myślę, że nie ma się co kłócić, bo to nie miejsce i czas...

 

Już pisałem w innym temacie, ale dam jeszcze raz - potrzebuję sztycy 26,6 dłuższej niż 20 cm. Około 30 by mnie zbawiało i pozostawiało jeszcze spory zapas, ale nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje (kwestia wsadzenia sztycy typu zoom w ramach prowizorki oczywiście wchodzi w grę, ale może akurat ktoś dysponuje dokładnie tym czego szukam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w piątek jadę grzebać w starych śmieciach rowerowych. Jeśli są chętni na jakieś konkretne podzespoły to piszcie. Pamiętam że pejnmejker i kaemes szukali przednich kół na campagnolo record i ich mam w pamięci.

 

Przykładowe orientacyjne ceny.

Pedały z noskami i paskami, w tym te zrypane trójkątne szitmano - 15zł

mostki 1cal 10-30zł

sztyce 10-20zł

baranki/proste kiery 10-20zł

koła 30-100zł

obręcze 10-50zł

suporty 10-20zł

 

Jak ktoś z Wrocławia ma

1. Samochód.

2. Czas.

3. Pieniądze.

to zapraszam (kolejność ma znaczenie).

 

Najlepiej odbiór towaru we Wrocławiu na alejkacie 5 grudnia lub wcześniej. Jak nie to w ramach wspierania wrocławskich kurierów wysyłka TYLKO dhlem - koszt co najmniej 25zł. Nie mam kasy za bardzo jako bezrobotny magister, wiec na hurtowe zakupy nie liczcie i nie umawiajcie się ze mną na 15 sztyc kampaniolo rekord i 20 obręczy szamala, chyba że sami chcecie kasę wyłożyć. Jak by mi ktoś napisał, że mam coś kupić, ja bym kupił, a ktoś by się wykręcał to znajdę i zatłukę jak psa.

 

Jeśli pojadę i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może będzie to "impreza" cykliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kryształowej czaszki inków byś tam nie znalazł?

 

Tak na serio to potrzebuję blatu 42-50z w rozstawie Shimano.

Wchodzi w grę podrzucenie części do znajomego (mieszka na Skłodowskiej, to chyba blisko centrum)?

 

Nie ma problemu, jak coś będzie to wezmę i się jakoś zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wykup wszystkiego bo niedlugo zawita do maciasa mocna ekipa z poznania na łowy

 

 

Jak przyjedziecie, to się będzie mogli co najwyżej w narty zaopatrzyć już pewnie. Pogoda jeszcze ok, to rowery jeszcze zabierają, ale coraz więcej nart/butów się pojawią, a coraz mniej rowerów. Wystawkowicze są jak nibyrowerowe sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jestem z krotoszyna dla ścisłości - to 25 km od Milicza

 

jeszcze nie wiem czy mam samochód jutro, ale jesli pojedziecie pks/pkp to sie odzywajcie do mnie zaraz na gg 3567561 to 4 osoby mogę zabrać. ja poszukuję ramy

 

Do milicza jedź w czwartek jak cos. Ja w piątek jadę na południe koło kłodzka. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodu brak, póki co. Wyjazd z rana jeśli będzie pksem/pkp to koło 7-8, jak samochodem to koło 9-10. Póki co trwają poszukiwania samochodu.

 

jak napisałem 1, 2, 3

 

mam samochód,

z czasem będzie problem bo myślałem, że to po południu, ale może uda się to połączyć z wyjazdem "służbowym" :P

kasa też się znajdzie

 

więc można zbierać zamówienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...