Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

zbawiciel :D właśnie czegoś takiego szukałem już od kilku dni nie za wysoki ale stożek mógł by być nawet w granicach 20mm wys. o co do koloru mi to ryba bo i tak planuje je malować. ale widzę że mają rant na bieżniach a chodzi mi oto żeby złożyć koło gdzie opona i obręcz będą się zlewać myślisz e dało by to się troszkę spiłować i zaszpachlować? poza tym nie mam wtyk we Wrocławiu dało by się je kupić na necie albo wejść z tobą w spółkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbawiciel :D właśnie czegoś takiego szukałem już od kilku dni nie za wysoki ale stożek mógł by być nawet w granicach 20mm wys. o co do koloru mi to ryba bo i tak planuje je malować. ale widzę że mają rant na bieżniach a chodzi mi oto żeby złożyć koło gdzie opona i obręcz będą się zlewać myślisz e dało by to się troszkę spiłować i zaszpachlować? poza tym nie mam wtyk we Wrocławiu dało by się je kupić na necie albo wejść z tobą w spółkę?

 

Piłowanie raczej zly pomysł, bo tego równo na całej powierzchni nie zrobisz, a jak pomalujesz to nie bedzie tego widać za bardzo.

 

Z tego co wiem to zostały już tylko 32 szprychowe obręcze. Nie wiem ile sztuk i jaka cena dokładnie. Mogę ci kupić, ale wysyłać pocztą nie będę, ewentualnie jakoś pksem/pkp można chyba takie coś puścić czasem, ale nie wiem za ile.

 

A stożek standardowy jest jak na polskie warunki. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem obręcze accent roadrunner i też mi się ten rant nie podobał i zeszlifowałem go papierem ściernym i żeby było równo zakładałem go na drewniany kołeczek najpierw papierem 100 potem 400 i na końcu 900 ale to już było tylko lekkie zmatowienie, jest z tym dużo roboty mi wyszło około 8 godzin jeszcze ich nie malowałem ale moim zdaniem będzie zdecydowanie lepiej

p1010182b.th.jpg

 

 

p1010186q.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem obręcze accent roadrunner i też mi się ten rant nie podobał i zeszlifowałem go papierem ściernym i żeby było równo zakładałem go na drewniany kołeczek najpierw papierem 100 potem 400 i na końcu 900 ale to już było tylko lekkie zmatowienie, jest z tym dużo roboty mi wyszło około 8 godzin jeszcze ich nie malowałem ale moim zdaniem będzie zdecydowanie lepiej

 

Jak obręcze będą malowane proszkowo to różnicy widać nie będzie na bank, obojętnie czy było te 8h roboty czy nie.

 

Poza tym, żeby dojrzeć coś takiego to trzeba nos w obręcz wsadzić, więc ta robota to by psychikę uspokoić raczej. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rołdranera pomalowanego troche krzywo "perłowym" czarnym z gamu Daewoo xD

nie mam czasu dac go do zaplotu .

Aha i jak chcesz malować szprjem to jak już to kup szprej akrylowy.

aha no żeby nie było offtopu , to z miłą checia przyjmę od darczyńcy :

Piaste przednią campy .. . . . jakas ładną np. recorda na niskim albo c-recorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam o malowaniu aluminium sprejem to mnie krew zalewa :no: żeby farba trzymała się do aluminium i była w miarę wytrzymała trzeba użyć podkłady reaktywnego potem podkład akrylowy z utwardzaczem i na końcu farbę z utwardzaczem inaczej po jakimś zarysowaniu farba będzie odchodzić płatami, a że podkład reaktywny jest drogi to najlepszym wyjściem jest malowanie proszkowe ale tam nas ograniczają pełne barwy ale ja będę malował je czarno wiec problemu nie ma :unsure:

 

A psychika uspokojona i efekt moim zdaniem jest lepszy i dla mnie jest to ważne :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rołdranera pomalowanego troche krzywo "perłowym" czarnym z gamu Daewoo xD

nie mam czasu dac go do zaplotu .

Aha i jak chcesz malować szprjem to jak już to kup szprej akrylowy.

aha no żeby nie było offtopu , to z miłą checia przyjmę od darczyńcy :

Piaste przednią campy .. . . . jakas ładną np. recorda na niskim albo c-recorda.

mam całe przednie koło na campie 32 z obrecza open pro. do sprzedania nie na prezent :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rołdranera pomalowanego troche krzywo "perłowym" czarnym z gamu Daewoo xD

nie mam czasu dac go do zaplotu .

Aha i jak chcesz malować szprjem to jak już to kup szprej akrylowy.

aha no żeby nie było offtopu , to z miłą checia przyjmę od darczyńcy :

Piaste przednią campy .. . . . jakas ładną np. recorda na niskim albo c-recorda.

 

 

Dzisiaj widziałem na wrocławskim targu koło przednie na niskim campagnolo record bez luzów raczej za 35zł, obręcz to jakiś mavic nie pamiętam jaki też niski profil. Było jeszcze jedno koło przednie na campie record na mavicu gp4(szytka) jak dobrze kojarze model, cena pewnie podobna albo mniejsza. Nie kupowałem bo pieniędzy nie mam na kolekcjonowanie teraz. Jak jesteś zainteresowany to daj znać, jak za tydzień będę to ci kupić mogę, ale koła nie wysyłam tylko piastę, bo z kołem za dużo roboty przy wysyłce, mogę rozpleść (przecinakiem ;] ) i piastę do listu wsadzić. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

campę chętnie wezmę a z wysyłką zagadam z maciasem albo pikiem to oni to załatwią

pasuje?

 

Painmaiker jak będzie to wezmę, tylko czy jak to ta na szytkę została to ci przeszkadzać nie będzie?

 

 

Semafor ... a mamut brał od tego kolesia co ja brałem ostatnio obręcz, czy tam gdzie dzisiaj kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.velobase.com/ViewSingleComponent.aspx?ID=9385b1c0-7e84-45cd-a852-d07e1c3ca31d

 

Ja mam takiego FIR'a jest niska, oczkowana 36otworów. rant wyjechany troche od hamulca z szosy.

Cena nie duża.

skolko za nią? i dużo już przejechała?

teraz znalazłem coś takiego na alegrze http://allegro.pl/item762680403_obrecz_campagnolo_delta.html tylko nie jestem pewny czy jest to warte swojej ceny. Chyba wcześniej widziałem te obręcze po 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...