Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

jestem tu nowy, prosze o wyrozumialosc.

Pojecie o 'OK' mam strasznie male, jednakze bedac niedawno w Toruniu, zobacyzlem po raz pierwszy taki rowerek i od tamtej pory chodiz mi po glowie zakup owego wynalazku :P

 

niestety dobrym mechanikiem nie jestem, czasu tez za bardzo nie mam by skladac swoj, wiec

chcialbym kupic ( w przyszlosci :))) prosty OK.

Ile mniej wiecej zaplace za uzywany OK?

 

Czysto amatorskie podejscie, wiec wszystkie pro sprzety odpadaja B)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na etapie "po poszukiwaniach" ale kilka dni temu mój kolega, którego zainteresował mój rower, zapytał ile musiałby dać, żeby też sprawić sobie coś podobnego.

 

Zrobiłem szybkie rozeznanie i w sumie nie opłaca się niczego składać jeżeli nie jest to Twoja pasja a tylko chęć spróbowania czegoś nowego, taka dawka egzotyki B) Co jakiś czas na allegro pojawia się mniej lub bardziej sensowna oferta, za dobry rower z dobranymi komponentami i z odrobiną serca włożonego w sprzęt trzeba zapłacić od 800zł w górę (zdarzają się też aukcje powyżej 1500zł ale takie pewnie już Cie nie interesują), natomiast przeciętne rowery tzw. "niskobudżetówki" można wyrwać w cenach nieprzekraczających 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź :-)

 

Wlasnie na allegro lukałem już, są dwa wypasione rowerki, ale każdy kolo 1500 - za duzo jak na moja kieszen :)

500 zł to jeszcze jest kwota, ktorej raczej podołam, oczywiscie pozniej tą niskobudżetówkę bedę mogl 'rozbudować'?

 

pozdrawiam.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500zł to sobie kup torbę i poczuj się dobrze

w tej kwocie złożenie fixa jest nierealne więc cóż można dostać za wynalazek??

albo zniszczona czasem i wypadkami krzywa rama albo "fix" na szybkozamykacz

żenada

 

nie strasz !! ;/ wcale tak nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne można kupic jakas rozsypaną kolarkę za grosze , przeplesc piaste zmienic łancuch i sie cieszyc zyciem.

Choć ja kupujac starą szosę na którą wydałem grosze, to ostre mnie wyszło około 600-700zł i to nie jest wersja ostateczna.Pozdrawiam napaleńców jazdy na rowerach ze złomu a pozniej klnacych ze ostre do gówno.

 

wracajac do tematu , kupie przednią piaste z wysokim kolnierzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...