proxx Napisano 2 Sierpnia 2007 Napisano 2 Sierpnia 2007 Witajcie. W niedzielę wyjeżdżam w góry z rowerem, więc proszę o szybką odpowiedź. W starym rowerze mam suport Truvativ PowerSpline, w nowym też, ale w nowym coś zaczyna chrupać, dlatego chcę zrobić podmiankę.. I nie wiem, jakim ściągaczem potraktować korby T. IsoFlow. Nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. Wiem, że są ściągacze na kwadrat, na ISIS, na Hollowtech... a PowerSpline to przecież coś całkiem innego.. Czy ma ktoś pojęcie, czym mogę zdjąć te korby?
Złomek Napisano 3 Sierpnia 2007 Napisano 3 Sierpnia 2007 witam, przedwczoraj przechodzilem dokladnie to samo...jutro wyjazd w gory i byla zamiana korb miedzy rowerami korby udalo mi sie sciagnac sciagaczem na kwadrat...moze dlatego ze power spline ma tylko troche wieksza srednice niz kwadrat.
Martinuz Napisano 3 Sierpnia 2007 Napisano 3 Sierpnia 2007 http://allegro.pl/item219589662_point_raci...adrat_oct_.html Klucz do suportów: Kwadrat, Octalink, POWER SPLINE (mini ISIS) Myślę że z korbami powinno być tak samo - ściągacz kwadrat powinien pasować do ściągacza Power Spline... http://allegro.pl/item220537044_klucz_scia...i_octalinc.html <- może to zadziała?? http://allegro.pl/item220961046_sciagacz_d...s_icetoolz.html <- albo raczej to Wygląda na dość uniwersalne narzędzie
proxx Napisano 3 Sierpnia 2007 Autor Napisano 3 Sierpnia 2007 No fajnie fajnie, że mi podajesz linki do narzędzi na Allegro, kiedy ja muszę ściągacz pożyczyć i to dziś ;P Dzięki za porady.
Martinuz Napisano 3 Sierpnia 2007 Napisano 3 Sierpnia 2007 Aaaa to zmienia znacząco postać rzeczy To ja ci poradzę tak: 1. Bierz dupę i leć do najlbliższego sklepu/serwisu rowerowego, i błagaj sprzedawcę o uzyczenie narzędzia Jeśli to nie podziała to leć do następnego... Bo w takim razie inaczej się nie da zrobić
gerus Napisano 3 Sierpnia 2007 Napisano 3 Sierpnia 2007 ja mam sciagacz na kwadrat ktorym sciagalem w starym rowerku korby deore, alivio i da sie nim tez sciagac xflow i isoflow
Bauer1000 Napisano 3 Sierpnia 2007 Napisano 3 Sierpnia 2007 ja korbe sciagam reka, bez narzedzi, odkrecam sruby pomacham troche i ladnie zlazi
proxx Napisano 3 Sierpnia 2007 Autor Napisano 3 Sierpnia 2007 Chyba tak też będę musiał zrobić, bo kolega, od którego chciałem pożyczyć narzędzia, nie daje znaku życia. A niestety za bardzo zabiegany jestem, żeby latać po serwisach teraz... A oddawać do serwisu dwa rowery i płacić pewnie ze 40 zeta za operację mi się nie opłaca... to już prawie nowy suport.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.