Skocz do zawartości

[pancerze] ocierajace o rame


McKansy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec mam pytanie: czy ocierajace o matowa [chodzi o kolor] rame pancerze po prostu wytra kiedys lakier i pozostanie goly metal, tak jak przydazylo mi sie to w poprzednim rowerku, czy nic sie temu nie stanie, nie wiem czy zostawic to tak w spokoju bo rowerek mam dopiero kilka dni, a juz sa jakby biale slady z pancerzy. Prosze o pomoc!

Jezeli juz bylo to sory ale nie znalazlem. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sprobuje jutro cos wykombinowac z tasma izolacyjna bo jest dosc gruba.

Co do otarc, to na razie mam minimalne ryski lecz lakier nie schodzi, to biale jest otarcie z samego bialego pancerza chyba, no ale jednak postaram sie o to, aby zabezpieczyc rame :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.folie-online.pl/folia-bezpieczna-clear-p-144.html - przezroczysta, więc nie szpeci, dosyć gruba, ciężka do przetarcia, sama się nie odklei. 0,76m^2 za 46zł - taką ilością da się obkleić kilkanaście rowerów, więc sprawa wychodzi naprawdę tanio. Zrobić z kolegami ściepę i problem z głowy na dłuższy czas. Albo po prostu iść do szklarza i spytać się go czy nie ma jakichś niepotrzebnych skrawków.

 

Albo coś takiego: http://sklep.scigacz.pl/arkusz-materialu-o...eru-p-2782.html ale to już nieco droższa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homik taśmy izolacyjne da się kupić dziesiątkach kolorów. Coś do swojego Drag'a na pewno znajdziesz. A naklejki typu Carbon to można sobie samemu zrobić. Kupić folię samochodową a'la włókno węglowe z allegro i po kłopocie. Pozdrawiam !

 

P.S. Ja także polecam takie podkładki pod meble, które powodują, że meble nie rysują podłogi. To są zazwyczaj kółka i można nożyczkami wyciąć takie paski gdzie dokładnie pancerz dotka ramy. Schodzą w mgnieniu oka, bo mają dobry klej który nie pozostawia śladów. Jedyna wada - ja spotkałem się tylko z białymi. Ale zawsze na czarno markerem można malnąć i już po kłopocie. Pozatym mam takie białe w domu pod każdym sprzętem muzycznym, pod meblami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

No nie wiem czy to taki dobry pomysł , ja czegoś takiego bym nie przykleił do ramy...

Zazwyczaj jest to bardzo mocna taśma , która później tak łatwo nie zejdzie...

 

Widziałem patent który zastosował Xsystoff i na czarnej ramie tego nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te "specjalne" nalepki, używam ich chyba od roku, wyglądają estetycznie(bo ich nie widać ;) ), i nie muszę co chwila zmieniać - jeszcze się nie przetarły. i z tego co pamiętam nie są wcale drogie. ale jak ktoś woli plastikowe karbony albo taśmy izolacyjne to proszę bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kula - ale mi chodzi o inne "ochraniacze" :) Moje wszystkie są "przyklejone" na takiej całej kartce A4 - ta kartka jest połyskująca. A te "ochraniacze" tak pozatym to nie mają żadnej taśmy, a jedynie klej na sobie. Jest on mocny, ale pod żadnym względem się nie ciągnie - co jest największą zaletą tego. Ja chyba takich "ochraniaczy" będe używał na mojej nowej ramie. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...