Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz puchatku, jestem pr0 i basta :P nie no serio mialem takie tetno, moze dobra wydolnosc mam i sile/wytrzymalosc...?

Spoko ;) to jest mozliwe, tez duzo zależy od ukształtowania terenu gumek itp. na kolarce po w miarę płaskim mogę jechać gdzieś z 18-20 km/h z tetnem w granicach 110-120 przy sprzyjających warunkach :)[pulsak echowell opal-400,gumki miski speedium no i formy przeciec nie mam rewelacyjnej wiecj jak ktos trenuje i ma predyspozycje to pewnie na mtb dalby rade takie tetno miec].

 

Wilku bo jak piszesz to co piszesz to sie czepiają :P. Może czasem z rozpędu i przez to nie zawsze słusznie, ale juz sobie taką renomę wyrobiłeś to nie ma się co dziwić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie że ktoś po tylu inwektywach nie zmienił jeszcze forum

ale widocznie masochizm

 

godz 21.20 stacja Białogard

z pociągu poznańskiego wysiada chłopak ze srebrnym kellysem

przesiada sie na pociąg Białogard - kołobrzeg

po przyjeździe do Kołobrzegu pyta mnie o drogę do ustronia morskiego

 

będzie niezła jazda jak to któryś z forumowiczów

a ze mnie tez cielę że nie zapytałem go wprost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekgib

Jeszcze miesiąc wakacji (niektórzy mają jeszcze dwa) więc przbieg można zrobić fenomenalny, tylko jeździć trzeba, poza tym masz jeszcze wrześnień, październik - w tych miesiącach też da się sporo pojeździć. A potem zima i śnieżne śmiganko... :P

 

Ale wiesz jak to jest teraz - po takiej tragedii moja mama się bardzo o mnie obawia. Ale mam nadzieje, że czas, pogoda oraz rodzina pozwolą na troszkę jeszcze w tym tygodniu. A jak nie w tym roku - to w nast. zabieram się do pracy. A pozatym w końcu jeżdzę dla siebie :) I to jest chyba najważniejsze. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie wywalił tych postów co jest gadka z Wilkiem :)

 

Dzisiaj 42 km średnim tempem - jeszcze po przejażdżce z Bartezem23 dochodzę do siebie :) ale jajca były dzisiaj - ptak wypraktykował na mnie lekturę "jak celnie sr*ć na ludzi", potem minąłem gdzieś na peryferiach parę w samochodzie - jakoś dziwnie byli ułożeni :P jakby się im fotele rozłożyły i ubrania odfrunęły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paviarotti

1. są wakacje i mamy wiele ciekawszych zajęć niż pasjonowanie sie ..............(wstaw dowolny epitet)

2. Bartez23 od tygodnia bawi w Kołobrzegu, czy to oznacza, że miałem szczęcie że nie przyjechał ze swoim bikem ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wypicowalem bika i nasmarowalem naped. Bylem nastawiony dzis na jazde ale jak zawsze cos nie wyszlo ;) Musialem jezdzic z matka na zakupy. Pozniej pomagalem ojcu a na koniec pojechalem z bratem zmieniac opone w tirze . Wrocilem do domu po 21. Wsiadam na bika i pojechalem do kolegi. Cos te czyszczenie zaszkodzilo mojej tylnej przerzutce bo przestala dzialac prawidlowo. Jakims cudem poluzowala sie linka. 5minut i po sprawie. Jutro gdzies sie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś lekka wycieczka do Rybnika zobaczyć czy przyszła mi paczka, później zmiana opon na IRC, ponieważ Hutchinson to były straszne traktory... Przy pompowaniu przedniego koła strzeliła mi dętka i musiałem szukać jakiegoś badziewia ;) Potem czyszczenie roweru i napędu. Czyli rower jednym słowem jest przygotowany na jutrzejszy niedzielny wypad (ale nie wiem gdzie i o której). Ciekawe czy pogoda będzie ładna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wróciłem z rejsu po jeziorach mazurskich (lans :)) i ku memu zadowoleniu ujrzałem w moim pokoju karmy. Zmieniłem je napompowałem ale niestety nie pojeździłem - !@&$%!*@ hak... W poniedziałek powinienem mieć nowy, no ale zobaczymy..

Dla niedowiarków, którzy myślą, że karma waży ok. 550 g. - na kwicie była waga 1 kg (2 opony zapakowane w papier i folię) więc każda z nich waży max 480 g, bo opakowanie ok 40-50 g

pozdro! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 30 km.. zaczeła mnie przerzutka wpieniać i sie wróciłem do domu.. przód sie linka poluzowała i tarła strasznie na. Tył któreś z kółek strasznie piszczy.. aż wstyd jechać.. Potem pseudoparkour z kolegami... nagraliśmy całkiem fajna glebe kolegi :) No i zaczeło padać :/ Gdy wracałem do domu to jeszcze zmokłem :/ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj poświrowałem na biku :). W lesie spędziłem 5 godzin hehe. Potem w domciu wypucowałem bika bo już dawno tego nie robiłem syf aż żal mi go było :P. Potem nasmarowałem wszystkie linki dokręciłem wszystkie śrubki w biku posprawdzałem czy wszystko działa jak należy no i git jak na razie. Koledze tylko szprycha się tak mocno poluzowała że dzwoniło jak jechał :D. pozdrawiam HomiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nadrobiłem lipcowe straty w przebiegu

wczoraj po pracy wyjazd spontan z kumplem - rowery na auto, dojechaliśmy gdzieś do lasu za Głownem, jak się okazało tuż po deszczu, cały las parował w słońcu, i trzasnęliśmy pętlę 49km zahaczając o Walewice z ciekawym dworem i parkiem podworskim, następnie o jezioro Okręt po czym udalismy się odnaleźć samochód w lesie podczas zapadającego zmroku, co się udało :)

a dzisiaj pętla wokół zalewu Sulejowskiego, szlak tragicznie oznakowany, bez mapy ani rusz, ale całkiem ciekawy, zwłaszcza część po zachodniej stronie zalewu. wyszło 50km, do auta dojechaliśmy dokładnie w momencie gdy zaczęła się ulewa. to się nazywa just in time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Świetny dzionek! Rano rowerowo 30 km w tym 10 ostro w terenie, kilka fajnych sprintów na szosie ścigając się z bratem :D A wieczorkiem przemiła wizyta u przesympatycznej koleżanki w Wyrzysku. Dopiero wróciłem, było świetnie :D Oby jutro pogoda dopisała to się zrobi kilkadziesiąt km bo przebieg cieniutki jak na lipiec (w zeszłym roku było 2325 km, ale wtedy się nie pracowało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po tygodniowym wypoczynku w Kołobrzegu :D

 

Wyprawę rozpocząłem od wyjazdu z Buska-Zdroju PKS-em o godzinie 20.25. Po 13 godzinach mordęgi dotarłem o godzinie 9 rano do Kołobrzegu :D Zmęczony ale szczęśliwy natychmiast udałem się na plażę i mimo extremalnie niskiej temperatury wody (16*C) wskoczyłem aby się wykąpać. Jakie było zdziwienie ludzi gdy zobaczyli moje opalone do połowy nogi :P

img1480vv7.th.jpg

Niestety kolejne dni nie były już tak ciepłe i ratując sytuację zwiedzałem miasto. Środa i czwartek to były chyba najcieplejsze w czasie pobytu.

Brak rowerkowania poczułem już pierwszego dnia :D Nie omieszkałem więc skorzystać z atrakcyjnie wyglądającego trzykołowca a'la chopper

img1474vz1.th.jpg

Jeździło się super a dodatkowe obciążenie w roli pasażera dziewczyny dawało niezły wycisk na podjazdach ;) , niestety wszystko co dobre szybko się kończy i po 30 min jazdy coś popsułem i nie dało się jechać (prawdopodobnie spadł łańcuch a solidnie zamocowana osłona nie dała mi przyjemności zajrzenia do środka) ;)

Kolejne dni to leniuchowanie na plaży aż w końcu patrzę dzwoni telefon .... odbieram a tu kto Jurasek, nie minęło 2 min jak pojawił się na horyzoncie :P

Krótka rozmowa i już idziemy w kierunku starówki, skutkiem czego były fotki z tłem słynnej limuzynki :) (Jurek jak chcesz oryginały daj znać :))

img1635pn4.th.jpg

img1636wj0.th.jpg

Jako, że Jurek był ubrany niezbyt wycieczkowo postanowił się przebrać, wziąć przewodnika (swojego syna) i zjawić się na starówce za 15 min.

Trzeba przyznać, że Jurek to niezły ściemniacz co on wyprawiał .... hehe, nie wierzcie mu w ani jedno słowo :P, natomiast jego syn świetnie opowiadał ciekawostki dotyczące historii Kołobrzegu oraz zabytków tam się znajdujących.

img1649uh6.th.jpg

img1663rg4.th.jpg

img1655dm4.th.jpg

 

Reasumując jestem bardzo zadowolony, kąpałem się w lodowatej wodzie 4 razy, spotkałem pająka forum :P (Jurasek tak się nazwał), wypocząłem i dziś na rowerek :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...