Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

katsu gratulacje...

ja dzisiaj nie zrobiłem zupełnie nic rowerowego(no może poza tym że stwierdziłem brak powietrza w przedniej dętce)

wczoraj wróciłem z łikendowego wypadu rowerkiem pod namiot... zjechaliśmy wzdłuż i wszerz Puszczę Bolimowską, zwiedziliśmy okolicę, trochę powędkowaliśmy na całkiem ciekawej rzeczce(dopóki ryb nie spłoszyli kajakarze), pojechaliśmy przez Nieborów, Łowicz, Brzozów do Piątku na późnonocny wypad do geometrycznego centrum polski i dobowy dystans zatrzymał się na 140km... w ciągu trzech dni zrobiłem 305km w terenie i na szosie i wypiłem 2 zgrzewki wody... bardzo ciekawe okolice... a niedosyt i tak czuć...

 

36e6ea127fb0d9bem.jpg 8512debc2d65620bm.jpg Nieborów i Łowicz

6df3c51302e65d7cm.jpg jedziemy do Piątku...

43af221f0f37b353m.jpg ... i śpiewamy szanty

5b9438e7188654c6m.jpg Piątek: Geometryczne Centrum Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłam dziką trasę w lesie. Jechałam po starych zarośniętych ścieżkach, wybierałam te najbardziej zapomniane. Całą prawą rękę poparzyłam pokrzywami, wysokimi niekiedy do pasa.... szukałam błota i ... znalazłam - byłam nim oblepiona od stóp do głów :). Często i gęsto wadziłam kaskiem o zwisające nisko gałęzie. Kiedy się zatrzymałam, by go poprawić na głowie, znalazłam w nim kilka gałązek i .... 2 orzechy laskowe :). Niecałe 30 km technicznej jazdy i chwilami podprowadzeń po kompletnych bezdrożach leśnych i przyjeziornych. Gdy wracałam, miałam widok na boski zachód słońca, krwawo czerwony. Był tak niesamowicie piękny, że aż się zatrzymałam z wrażenia, by go podziwiać. Było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem sobie na 30km. Siodełko całkiem przyzwoite. na razie jest jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek dokładą ocenę, ale za jakiś tydzień wszystko opiszę co i jak. Przy okazji wrzucę jakieś fotki.

 

Teraz mogę napisać tylko tyle, że na poprzednim siodłe po przejechaniu tego dystansu czyłem tyłek i nogi. Teraz czuję tylko nogi :P . Siodełko o dość spartańskim (jak dla mnie) wyglądzie. Śmigam w normalnych spodenkach i uczucie jest takie, jakbym dzisiaj nie był w ogólne na rowerze :) .

 

A konkretny test tak jak pisałem gdzieś za tydzień ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to fajnie. Na drugi rok tez mysle kupic jakies sidelko zelowe.

Dzisiaj przygotowalem terenowe opodnki do zalozenia. Jutro bede zakladal. Czekam na mostek i rogi. Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc to wszystko na rowerku. Oczekuje rasowego wygladu ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z rowerku ;) zrobiłem 115 km w czasie równe 5 h .. objechalem najwyższe pasmo gór świętokrzyskich. Do domu straszny wiatr miałem w twarz.. średnia gdzieś koło 20 .. a jak jechałem od domu to około 35 :) Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
a cóż sie stało? sprzedałeś czy roztrzaskałeś? :wub:

czy może miły pan o śniadej cerze, ortalionowym ubiorze i sprawnie ogolonej głowie pożyczył na czas nieokreślony? :):D

Sprzedałem. Może za jakiś czas uda się dorobić czego lepszego. A dziś miałem porąbany dzień, ale o tym napiszę później bo już mnie brat ściga, że chce do kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Za dużo roboty przy nim było. Trzeba było jeszcze sporo włożyć i pieniędzy i pracy żeby był w takim stanie, w jakim bym chciał. Lepiej jednak wstrzymać się z zakupem, kupić coś nawet kilka lat starszego, ale dorwać zadbane auto żeby po prostu jeździć a nie robić. A takie się zdarzają choć nieczęsto. Poprzedni właściciel nie za bardzo o niego dbał i w ciągu kilku tygodni już zdążyłem wydać na części ok. 150zł (pasek rozrządu, klinowy, poduszka pod skrzynią, klocki hamulcowe, guma przegubu, olej do skrzyni). A takich części do wymiany znalazłoby się więcej. Mógłbym dalej jeździć nie robiąc i czekać aż się wszystko rozleci, ale wtedy strach by było jechać gdzieś dalej, z resztą nie lubię prowizorki.

Wracając do dnia dzisiejszego od rana problemy. Najpierw w pracy telefonicznie męczył nas niemiły informatyk z firmy. W międzyczasie wpadł ważny przełożony, na szczęście miał dobry dzień i nie chciał robić nam żadnych testów jak to bywa. Potem się okazało, że jakiś klient, mimo że podpisał umowę, nie ma zamiaru odebrać telefonu. Niestety my też trochę namieszaliśmy więc pewnie się oberwie. Najgorsza ta niepewność. Wolałbym z dwa razy przez łeb dostać i spokój :) A na koniec dnia poszedłem na rower i rozp... zepsułem siodło :) Lot pod krawężnik, pedał się wypiął, wylądować się udało, ale spadłem na siodło i pręty się wygięły :wub: Niech to szlag! Pewnie spróbuję wyprostować chociaż obawiam się, że vanox może tego nie wytrzymać. Fajno, że chociaż jest osoba, która mnie pociesza sms-kami i przywraca uśmiech. Spadam się przejść bo nie wysiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie wyrwalem na rower..

Wychodzilem bylo goraco słońce walilo po oczach.. po 30km było juz ciemnawo i zcarne niebo a potem zaczeło walic deszczem. Wróciłem do domu przemoczony i w ogole zadowolony ale..

 

Rower w koncu zaczał normalnie pracowac. Suport sie zle krecil i wrocil do normalnosci. Znowu sie potwierdza moja teoria ze rower dobrze wyplukac na deszczu :]

 

Ogólnie wyszło 53km :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj strzelilem sobie 93 km na szosówce zaliczając po drodze:

Przelecz zagórnicka-skornice-kocierz-przel.targanicka-potem kierowalem sie na Porabke,Andrychow,zator przez wieprz,gieraltowice,potem droga na oswiecim i skret na brzeszcze, przez piotrkow,gieraltowice i wrocilem do Inwaldu ;).... przez 40 km zmagalem sie z bardzo ostrym wiatrem... az momentami musialem sie nachylac bokiem na plaskim.

 

Srednia ;) jak to u mnie bywa niska cos kolo 23 km/h[no ale nie ma sie co dziwic przeprawa z wiatrem i spore górki zaliczone].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...