Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ooooo Juraskoooooo, zawsze marzyłam o takim kolczyku w pempku :P i to za 55 złotych plus gratis spodenki rowerowe

[już się nie pytam czy są damskie - biorę] :D:)

 

 

a żeby nie było OT....

mało kto wie, ruszył mój tuning bika :) na dzień dobry ramka Poison Zyankali white v. probably for woman.

W drodze do mnie jest prawidłowy do niej hak,

potrzebuję jeszcze zacisk sztycy i ruszam na pierwsze testy :)

już nie mogę się doczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziś wieczorkiem pojechałem z kolegą na szose i wyszło 50.57 km w czase 1.57 h Kurde już 4 razy przebiłem dętkę przy pompowaniu, szlag by to trafił.

Jutro jedziemy trase ~ 200km zobaczymy co z tego wyjdzie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

jade sobie płaską drogą, chwytam bidon a tu buch, leży na asfalcie :) Na szczęście jezdnia lekko pochyła była i bidon stoczył się na pobocze gdzie mogłem spokojnie dziada zabrać. Dobrze że nic nie jechało. :P

Dziś:

jade sobie na lighcie, przyzwyczajam organizm do upałów a tu osa wpadła mi w otwór na kasku :)

Oczywiście *$*@*%%# ugryzła mnie, zaczęła się miotać więc zjechałem na pobocze, zdjąłem kask i pomacałem włosy i *&&*@$%#@% odleciała. Ciekawe, jakiś miesiąc temu, jakiś km od tego miejsca inna osa ugryzła mnie w prawą nogę poniżej kolana. Macie jakiś patent na to dziadostwo?

 

Jurasek: kiedy opublikujesz zdjęcie Limuzynki :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my zbroimy rower Rycerza przed wyjazdem w górki :P . Na pierwszy ogień poszedł łańcuch, potem przerzutki wraz z linkami i pancerzami (wymiana na nowe, zakupione bardzo okazyjnie na Allegro), a właśnie przed chwilą zainstalowaliśmy nowe gripy oraz rogi :) . Nabyliśmy też lampkę przednią, bo stara dostała już monstrualnych luzów i non stop wysuwała się z saneczek. Sam Rycerz zyskał nowe okulary (stare zaczęły się rozpadać) oraz spodenki kolarskie - też z Coolmaxem :) . Wszystko w cenach wielce satysfakcjonujących nasz portfel, z czego jesteśmy zadowoleni w tym samym stopniu, co z dokonanych zakupów :D .

Żeby Wróbelkowi nie było przykro, też dostał nowy lańcuch... i na razie mu wystarczy :P . Trzeba będzie jeszcze o lampce pomyśleć, bo i moja się trochę sypie...

A ja oczekuję na zamówiony bukłak - też muszę mieć jakąś radość z tego zakupowego szaleństwa :P

Pozdrówko sprawunkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce ;) Wilku ma taką samą pompkę jak ja :P A tak btw nie chciałeś reby bo też miałem wybór reba albo sid Team i jednak poszła reba :P teraz tak Agenciara wkurzyłaś mnie bo to ja chciałem sobie kupić poisona zynkali białego a teraz będę musiał kombinować co kupić :P A i Jurasku fajne spodenki takie hmm kobiece :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...